Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha telepítem a Windwos 7-et...

Ha telepítem a Windwos 7-et az mennyi ideig tart? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Elég hülye vagyok az ilyenekhez, azért teszem fel még ezt is: Ugye nem fog semmi sem törlődni a mappáimból(fényképek, zenék stb...)? a tv-m is a gépemre van kötve, azzal lesz valami gond esetleg?
2010. márc. 29. 18:54
 1/9 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy mozillát használok. ezentúl is fogom tudni ezt használni, csak mert volt olyan ismerősöm aki utána nem tudta valamiért használni
2010. márc. 29. 18:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el: [link]
2010. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. márc. 29. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha legalább 2 részre van osztva a winyód, mondjuk C és D részekre, akkor annyit csinálsz, hogy általában a C-n szokott lenni az oprendszer(lehet, hogy nálad a D-n van, vagy hogy nincs is D-d), akkor átmásolod azokat a dolgokat, amik kellenek a D-re, a C-t formázod a telepítőből és ráteszed a Win7-et. Ha nincs 2 részre osztva, akkor azokat a dolgokat, amik kellenek ráteszed egy külső winyóra, vagy pendrive-ra vagy kiírod DVD-re.

Viszont ha nagyon nem értesz a dolgokhoz, akkor hozzá se állj. Nem csak annyi az egész, hogy telepítő be, fél-egy óra múlva ki és kész is... Lehetőleg már előre le kell szedned a gépedhez való Win7-es drivereket.

2010. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nekem már az eleje is kínai:" Indítsuk el a számítógépet úgy, hogy DVD-ről vagy az USB stickről bootoljon. Ehhez szerencsés esetben nem kell a BIOS-ban turkálni, elég, ha a gép indulásakor megnyomjuk az F8 vagy F12 billentyűt, hogy egy menüből kiválaszthassuk az indítóeszközt."

minek hozzá dvd? bootolás? BIOS? ezek mik?

2010. márc. 29. 19:02
 6/9 A kérdező kommentje:
na...megnéztem van c és d meghajtóm is....minden átmásolok a főmappámba ami kell, és azt utána hova tegyem?
2010. márc. 29. 19:04
 7/9 A kérdező kommentje:
a programokat is áthelyezzem a d-re, hogy ne legyen bajuk?
2010. márc. 29. 19:14
 8/9 A kérdező kommentje:
az összegyűjtött mappám 11,1 G lett....nekem nincs ekkora usb, se cd-m...hogyan tovább? :/
2010. márc. 29. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Hallod inkább kérj meg valakit, hogy csinálja meg.

A föltelepített programjaidat hiába másolod át azokat nem tudod vissza helyezni az új oprendszerbe, azokat újra kell telepíteni és beállítani.

No meg majd jönnek az újratelepítés után az eszközmeghajtók telepítései. Áááá hidd el nem neked való játék, így eltarthat napokig is az újratelepítés és vagy jó lesz vagy nem.

2010. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!