Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj: Fallout 4-ben...

Yepp1999 kérdése:

Mi a baj: Fallout 4-ben amikor a workshopot (azt a piros munkaasztalt amivel építkezni lehet) használni akarom és odamegyek és e-t nyomok akkor összeomlik a játék hibaüzenet nélkül. A játék eredeti. Ezt a hibát az utóbbi pár napban fedeztem fel?

Figyelt kérdés
A gépem:windows 10 oprendszer, nvidia geforce gtx 960 videókártya 4Gb memóriával, intel core i7 4790 proci, és 16 Gb RAM ja és magyarítás is van a játékhoz letöltve.Lehet hogy az egyik Patch hibája vagy valamit elrontottam?Köszi a segítséget.

2016. febr. 7. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg a legújabb patchet/frissítést a játékhoz és telepísd fel. Ha segítettem pontoz kérlek.
2016. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Steam-es a játék és automata módon frissíti a játékot de azért köszönöm.
2016. febr. 7. 13:51
 3/5 HUN_Sector ***** válasza:
Nézd meg a játék tulajdonságok részében a béta patchre kattintva, hogy van e elérhető hozzá.
2016. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HUN_Sector ***** válasza:

(természetesen a steam játékkönyvtárban)


To get the Beta patch:

1. open Steam client.

2. go to games tab and find Fallout 4.

3. right click on Fallout 4 and click on properties.

4. When you are on the property window, look for a beta tab

5. there will be a option to select opt in or opt out of beta, it is opt out by default and you need to change that

6. after that Steam will validate your game and download a 100mb patch. Enjoy!

2016. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget de nem volt béta de sikerült helyrehozni a hibát, bár azt nem tudom mi okozta, de steamen a játék tulajdonságainál lefuttattam egy fájlellenőrzést és az elvileg javított/pótolt valami rossz/hiányzó fájlokat.
2016. febr. 11. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!