Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg olyan rossz a Windows...

Tényleg olyan rossz a Windows 10, amilyennek mondják, vagy csak a hozzá nem értő panaszkodó userek hibája?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 13:43
 1/6 Molyolo ***** válasza:
EDGE böngésző felejtős de amúgy rendben van a 10-es.
2016. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sejtettem, hogy ennyire nem lehet rossz. A Vistát nagyon szidták régen, én használtam, és nagyon elégedett voltam vele.
2016. febr. 8. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Valakinél működik, valakinél nem. Valaki parázik a kémkedéstől, valaki nem. Sokaknál elcseszte a netet a legutóbbi frissítés, lehet, hogy valakinél nem.
2016. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vas függően elég sok hibát tud produkálni.Nem töltenek be a driverek rendesen-elmegy random a hang-nem müxik a start menü, a tálcán rögzített programok sem- induló progik nem indulnak mert nem erre a platformra készültek,de újraindítás után már igen-hálózati problémák-régi hardver problémák driver hiány miatt.....

Szép a lista de ennek ellenére tetszik.

2016. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magának az operációs rendszernek szerintem semmi baja, a problémák akkor vannak többnyire, amikor valamelyik gyártó nem hajlandó már egy 1,5 éves laptopra sem 10-es drivert írni, és emiatt az op.rendszer bluescreent kap (gondolok itt a mélyen tisztelt asus-ra)
2016. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ezt cáfolnám.W10 driverekkel "This program is not available on this platform" hibaüzenettel, majd egy újraindításnál meg már semmi? Az sem a W10 hibája hogy nem reagál a start menüre? újraindítás után meg semmi baja?Még csak az sem mondható hogy egy agyon buherált win mert gyári.2 gép egymás mellett lanon modemhez csatlakozva win10 hálókártya driver a gyártó oldaláról és a tizes gépen megszakad a net míg a hetesen nem?laptopom gyári W10-el elfelejti a tapi padot-elszáll a hangja, másik particióra hetest raktam 8.1 driverekkel nem csinálja.Akkor hogy is van ez? Tetszik az amit akartak csinálni, ami nem tetszik ahogyan csinálják.Vadiúj oprendszerre ennyi frissítés a vista óta nem jött.
2016. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!