Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen böngészőt használtok...

Ti milyen böngészőt használtok? Miért? Mióta?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a) Pale Moon


b) Mert olyan extension-ök vannak hozzá, amik chrome-hoz/operához/explorerhez/safarihoz sosem voltak, a firefox meg most kezdi őket az új apival blokkolni.

b/2) a leglightweightebb html5 képes motor van benne, a gecko fork Goanna


c) már lassan 1 éve

2016. febr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én Firefoxxal kezdtem pár éve, de idővel elundorodtam tőle, és áttértem a Chrome-ra amit mai napig használok, mert minden igényt kielégít.
2016. febr. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

a, Maxthon

b, Tetszik, kézre áll, jól belaktam, és mivel nem gyakori, a vírusok nagy része nem is ismeri. A két átkapcsolható böngészőmotor, az átállítható user agent, és a halom kiegészítő is hasznos.

c, kb. 13 éve (akkor még Myie néven Internet Explorer kiegészítő volt)

2016. febr. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Firefox kb. 10 eve.


A tab-kezeles a tobbi bongeszonel borzalmas. 40 tabnal mar nem latom a cimet sem, egyenkent kellene rakattingatni ha keresek valamit. Chrome-hoz 2010 ota lezaratlan az ezt megoldo ticket, kiegeszito sem letezik.

2016. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Opera, az én gépemen ez a leggyorsabb, plusz minden bővítmény elérhető rá ami a chrome-ra is, 4-5 éve
2016. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Chrome. A gépem úgy tűnik ezt szereti, mással belassul általában. 4 éve.
2016. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Chromium és most lehet áttérek palemoon-ra, mert előbbiben:

-tiltva van a java applet (és van amikor kellene)

-elég sok memóriát eszik

-proxy esetén gondok vannak


utóbbi előnyeit fent már leírták! :)

2016. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Chrome már kb 4-5 éve. Igazából nekem oly mindegy. A chromeot azért szeretem mert kb a legtöbb google szolgáltatást használom, és ez jól idomul hozzájuk. Gép újrarkásakor csak belépek, és máris minden Google szolgáltatást elértek, illetve mindent letölt a chrome, alkalmazásaim, témám, kedvencek, stb.


A többi is tudhatja ezt de nincs vele bajom. Egyedül az zavar, hogy olyan szaggatott a görgetés. Firefox olyan szép gördülékenyen görget, chrome minden gépen akadozós.

2016. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én most edge-t.

Miért: Igazából tökmindegy számomra, hogy milyen böngészőt használok (csak IE ne legyen...). A feladatára megfelel (youtube, fb, néha pdf nézegetés)

Mióta: Amióta megjött a Windows 10.

Ezenkívül használtam chromeot, chromodot, firefoxot, Explorert (fuoájjj), safarit (de csak egyszer-kétszer), dillot (XD).

Ezek közül a google chrome, és a dillo nagyon nem tetszett. Lehet, hogy le fognak pontozni, de nekem az edge tetszik a legjobban. Igaz, én nem csinálok speckó dolgokat a böngészőn, nekem az a lényeg, hogy gyors legyen, átlátható menükkel, ezt az edge pedig teljesíti.

2016. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Gépen Opera, telefonon Safari. Nekem ez a kettő vállt be.
2016. febr. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!