Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sapphire R9 380 4GB DDR5...

Sapphire R9 380 4GB DDR5 Nitro típusú videokártyámat szeretném lehűteni?

Figyelt kérdés
Windows újratelepítés után (előtte a Speedfan programmal csináltam) de most nem érzékeli a videokártya ventilátorát és nem tudom felpörgetni de hát előtte is 100 % ra ki kellett húzatni pl a GTA V nél hogy 60 C körül legyen de pl Fifánál 80 is szokott lenni, szeretnék még bele venni egy ventilátort is, de egyenlőre próbálnám magában hűteni. Egyedül ez a program: "CPUID HWMonitor" látja a videokártya hőmérsékletét (lehet hogy én vagyok a béna) de se az EVERESTEL se a Rival tunerel nem találtam meg.

2016. febr. 9. 10:01
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én azt javasolnám hogy telepítsd mégegyszer újra a Windowst, hátha valami Softwaresen van elrontva.Viszont hogyha úgyan így az a probléma lép fel akkor remélem van garancia a videókártyára, mindenképp cseréld ki, mert itt valami nincs rendben (Ventilátor, vagy a heatpipe, vagy akármelyik része a hűtésnek megsérülhetett.


(Hogyha nincs igazam ne kövezzetek meg plz :D)

2016. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen, hát az elején nem látta a videokártyát leszedtem egy drivert utána a gép már látta csak ezek a programok nem még van másfél év garancia, de valahol olvastam, hogy ennek a típusnak alapba se kapcsol be nagyon a ventilátora 60 C ig csak utána de valamiért utána se, vagyis hát pont 60 on tartja de még nincs semmi játék a gépen amivel ki tudnám próbálni meddig megy fel, de most telepítek pont... aztán majd meglátjuk...
2016. febr. 9. 11:27
 3/3 A kérdező kommentje:
megoldódott köszönöm :)
2016. febr. 10. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!