Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelenleg directx 12 van a...

Trencs91 kérdése:

Jelenleg directx 12 van a gépemen, felülírni akarom valahogyan 11-re mert az támogatja a videókártyámat. Lehetséges ez valahogy? (RADEON R7 250x)

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az R7 250X támogatja a directX 12-t csak Windows 10 kell alá. Természetesen a directX 11, 10 és a régebbiek is támogatva maradnak visszamenőleg, nem úgy van, hogy csak 12 és passz.
2016. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jelenleg 12 van a gépemen win10 alatt. De akárhányszor belépek valami játékba kilép/lefagy és azt írja ki hogy: A képernyőillesztő nem válaszolt de utána helyreált!

(bal alsó sarokban) pedig a legújabb driver van fent. Azt is próbáltam hogy az eredeti CD-jéröl raktam fel. de ugyan az.

2016. jan. 17. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a gond (win 10 meg nálam kimaradt idáig). Elképzelhető, hogy érdemes frissíteni a directx-t vagy ha az adott játék telepítőjében van directx setup, akkor azt rányomni (hiába régi, néha felrak olyan összetevőket, ami kellhet vagy legalábbis találkoztam már hasonló problémával). Nem tudom milyen játékról van szó, de esetleg segíthet a kompatibilitási mód is, esetleg frissíteni kell más rendszerösszetevőket is (vcredist, net keretrendszer stb). Ezek ilyen nehezebben megfogható problémák, próbálkozni kell. Szerencsére már régen szívtam hasonlókkal.
2016. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!