Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen karbantartó programokat...

Milyen karbantartó programokat ajánlotok XP-re? Jelenleg a CCleaner van fent, van még mellé más jó program is ami tisztítja a rendszert, és kicsit gyorsít rajta?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Más nagyon nincs.Wise és hasonlók felejtősek mert több kárt okoznak mint hasznot.
2016. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
services.msc megnyirbálása, persze ésszel. :-)
2016. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer használtam Ccleaner -t, többet soha... Gajra vágta a rendszert. Újra kellett telepítenem.


Inkább használok egyszerűbb fájlkezelőket temp, prefetch és egyéb szemetes mappák ürítésére. Böngésző szemetét is így törlöm, plusz a böngészőt okosan használom, előzményeket a böngészőböl törlök. Persze nem IE -t használok. Figyelem a frissen megjelenő fájlokat (total commander -ben van rá keresési szűrő, meg a rendszerben is) és amit nem én, vagy egy biztonságos program OKKAL hozott létre, azt törlöm. Nállam lomtár sincs, egy fájl van a meghajtó gyökerében, ami miatt a rendszer nem tudja a mappát létrehozni (azonos név miatt) így azzal sincs gond, h ott gyűlne a szemét. Persze így meg kell nézni, mit töröl az ember. Évek óta egyszer sem volt, h valamit véletlen töröltem volna.


A rendszerrel induló alkalmazásokat is kordában tartom, így azok sem húzzák a gépet.


Megj.: telefonon is hasonlókat csinálok.

2016. febr. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Minekvan válasza:
Én a CCleaner progit már évek óta használom a WinXP-én és probléma mentessen működik a frisítteseket azonban mellőzöm, vagy ritkán. Ajánlanám még a RevoUninstaller-t. Hasonlókat tud mint a CCleaner, talán még többet is, különösen a végleges törlésnél hasznos,jól kezelhető környezettel.
2016. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!