Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszerre több "karbantartó"...

Egyszerre több "karbantartó" alkalmazás Androidon?

Figyelt kérdés

Az előre telepített Norton mellé felraktam még párat, névszerint: Clean Master, CCleaner, SD Maid, Greenify. Arra gondoltam, hogy talán így együttes erővel, felváltva használva hatékonyabbá tehetem az Android működését.


Viszont, ez nem tipikus "Aki sokat markol, keveset fog." helyzet? Mivel eleve ezek az appok is gyorsítótárazzák magukat, bár ha egyet használok, az pont kilövi az összes többi háttérben való futását, tehát végül úgy is ott vagyok, hogy egy bőven elég lenne.


Mindenesetre nem igazán értek a témához, aki felvilágosult/tapasztaltabb ez ügyben, az kérem segítsen, érdemes-e megtartani mindet, ha nem, akkor melyik a leghasznosabb? Köszönöm!



2015. febr. 1. 03:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
tök felesleges, csak eszik a ramot, tényleges hatasuk ezeknek a profiknak nulla! Terhelik feleslegesen a rendszert. Nem is ertem minek van fent akar 1db is
2015. febr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*progiknak, nem profiknak :D
2015. febr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én csak egyet tenék fel az is elég .
2015. febr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ccleaner lényegében semit nem csinál nem olyan mint pc n sajnos

CM rengeteg eröforást zabál és alig van plusz funkciója SDM hez képest

Gren t meg nem probaltam majd most:D

2015. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Sdm azért jó mert autostart okat kilehet löni bármit, belehet fagyasztani bármit (persze root ként) és gyors rengeteg hasznos dolng van bene ahozkepest milyen kicsi
2015. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Norton? Az irtó? Androidra tök felesleges csak belasit

Blokolokat, max biztonsagot(mindenre kérdezen) job használni

2015. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tehat, akkor SD Maid + esetleg Greenify es viszlat? A Clean Master relativ tenyleg sokat eszik, de nekem ugy tunt, hogy tudja vegezni a dolgat. De ha az SDM-el ugyanez praktikusabb, akkor vegulis felesleges.
2015. febr. 1. 14:56
 8/14 A kérdező kommentje:
A Norton egyebkent virusirto igen, gyarilag van rajta egy lebutitott verzio amivel csak vizsgalni tudok, meg valos ideju vedelmet ad.
2015. febr. 1. 14:57
 9/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Gépedtöl is füg milyen terhelést bir

Greenify nekem nincs hasznomra csak káromra, CM és a security nálam fagyasztva van akor hasznalom ha akarom:D

2015. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
SDM -el tudom elérni hogy 80-90% ram használat kb 50% re esen, alapjáraton! (512mb ram), akkuidöt pedig multi-core bealitoval 3-4x esere nomeg fenyerocsokento progi
2015. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!