Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszatenni a...

Hogyan tudom visszatenni a programot?

Figyelt kérdés

A Microsoft Word programmot a "Start" menűből nyitottam meg.Az ikonja rajta volt az Asztalon is amit onnan töröltem.A törlés előtt egy tájékoztató ablakban az volt olvasható, hogy csak az ikont távolitom el, de a programot nem.Amit - természetesen - nem is akarok.

De a start menüből is eltünt a Microsoft Word.

Aki tud, kérem segitsen, honnan és hogyan tudom ismét a Start menűbe telepíteni.


2010. márc. 30. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyi lemez C:/Program Files mappa-> Microsoft Office mappa-> Office 11 vagy 12 mappa megnyit (attól függ, Neked melyik van) WINWORD.EXE-(t) keresd meg, a fájlnéven jobb klikk, majd Rögzítés a Start menün bal klikk.
2010. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy; Start menü, Minden program-> Microsoft Office (oldalra elhúzni az egeret) a Microsoft Office Word-ön, Jobb klikk, -> Rögzítés a Start menün bal klikk.
2010. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

3x is KÖSZÖNÖM!!!

Profi válaszolók vagytok, mert felismertétek, hogy ilyen kérdést csak egy kezdő tehet ide, és részletesen leirtátok az utvonalat.

Már a régi helyén van az időlegesen eltünt program

Ami viszont számomra - ezek után az érdekesség:a GOOGLE FÖLD ikonját is töröltem az asztalról (ami a Start menüben is jelen van, és ha alkalmazni akarom a startról egyszeri, az asztalról meg kétszeri katt.- al lehet megnyitni,ezért töröltem a wordöt is) tehát ezt is töröltem, de a startban megmaradt, nem úgy mint word.

2010. márc. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!