Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacityben van rá mód hogy...

Audacityben van rá mód hogy eltüntessük a zenéről a vokált (hatékonyabban mint a vocal remover)?

Figyelt kérdés

Szóval hogy ne is torzuljon el a zene, és egy halvány ének se maradjon, ilyet lehet audacityben vagy más program kell hozzá?

Tudok róla hogy milyen programmal lehet ezt, de engem érdekel hogy valamilyen trükközéssel, több művelettel megvalósítható-e ez ebben a programban.



2016. febr. 11. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs.

Két metódust alkalmaznak:

- sztereó hanganyagnál a csatornák egymásból való kivonása

- illetve némi hangszínszabályzás


De tökéletes eredmény nem érhető el. Ez kb. olyan mint a kakaót (mint italt) szétszedni tejre és kakaóporra.

2016. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

„Tudok róla hogy milyen programmal lehet ezt”


Ezt a tudást megoszthatnád másokkal is. Ez az egyik állandóan visszatérő kérdés, és eddig senki sem javasolt tökéletes megoldást.

2016. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Láttam YT-on hogy a Virtual DJ 7-tel lehet ilyet.

Csak most csak ezért nem szeretném letölteni azt a programot, amúgy sincs ilyen igényem, csak úgy kíváncsiságból kérdeztem.

2016. febr. 12. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:

"Láttam YT-on hogy a Virtual DJ 7-tel lehet ilyet. "

Mint minden programban, a #1-es hozzászólásomban alkalmazott metódusokat alkalmazzák, több-kevesebb sikerrel.


Ha biztos megoldást akarsz, meg kell keresni a szám karaoke/instrumentális változatát.

2016. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, az oké, csak nem mindegyiknél lehet megtalálni
2016. febr. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!