Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyek azok az újabb stratégia...

Melyek azok az újabb stratégiai játékok, amelyek leginkább hasonlítanak a Cossacks European War / Back to war játékokhoz? (az "újabb lehet, akár 2005-ös is, hiszen az előbb említettek 2001-2002-es játékok)

Figyelt kérdés

A lényeg számomra, hogy ugyan úgy a 0-ról kelljen kezdeni, néhány paraszttal, onnan kelljen felépíteni a "birodalmat".

Fontos legyen a gazdasági háttér, ugyanúgy kelljen bányászni, gazdálkodni stb.


2016. febr. 14. 08:53
 1/3 Miska300 válasza:
Warcraft: Regiom of Chaos. Nem hasonlít túlzottan a fent említett játékhoz, viszont itt is az elején (ha olyan játékot kezdesz) kapsz vagy 4-5 parasztot és velük kell birodalmat építeni. Kereskedés nincs, és a "gazdasági háttér"... hááát... az sem fontos, konkrétan nincs benne az sem, viszont te irányítod hogy melyik "paraszt" milyen munkát véggezzen, stb.
2016. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Age of empires 3,

Cossacks 3 - lényegében egy cossacks back to war remake.

Stronghold Crusader ( az újabb verizók elég rosszak, nekem csak ez jön be plusz az 1. rész)


Red alert sorozat, abból nekem a 2. rész a kedvencem bár az már nem abban a korban játszódik mint a cossacks.


Empire earth - régi játék az őskortól a jövőig játszhatod a korokat (beálíthatod ha kedved szerint, hogy mettől melyik korig játszódjon.


Így most hirtelen ennyit tudtam írni.

2016. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és még egy 0.A.D ez egy eredetileg linuxra tervezett játék, úgymond az AOE 2 ellenfeléül szánták, de már windowson is elérhető és teljesen ingyenes. Nem olyan rossz játék.
2016. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!