Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a windows 10-et a...

Letöltöttem a windows 10-et a Microsoft oldaláról. Egy win 7 ultimate futott eddig a gépen amit aktiváltam (nem eredeti). De reméltem hogy most majd jó lesz a win 10. TÉVEDTEM rosszab mint pár hónapja?

Figyelt kérdés
A gép úgy indul hogy pörög a videó-kártya és semmi nem jelenik meg.Egyszerűen boot-ol be.Ha benyomom a reset gombot talán beindul.Miért van ez hogy csak nekem van ilyen gondom??????Szeretném én a win 10-et ha az hagyná!!!De így inkább vissza rakom a 7-et mert a gépet nem akarom kinyírni egy rossz oprendszer miatt.

2016. febr. 14. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ok.Mostmár beindul de még mindig 2x kell beindítani.Ötlet?
2016. febr. 14. 19:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Frissítettél, vagy teljes telepítés? Az utóbbi a jobb, de a win10-zel sokaknak van gondjuk.
2016. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi a különbség?Amúgy egyenlőre megoldottam.A magyar Microsoft oldalon ott volt egy kis segítség és be vált.Mindjárt belinkelem,hogy másoknak is hátha segít.
2016. febr. 14. 19:41
 4/5 A kérdező kommentje:
2016. febr. 14. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam az alaplapom Fast Boot funkciója nem jött ki jól az op. rendszerrel. Akkor fordult elő, hogy alkalmanként, jellemzően huzamosabb kikapcsolt állapot után csak másodszorra indult el a gép. Kinyomtam a Fast Boot-ot UEFI-ben, azóta minden remekül megy. Mondjuk nem is feltétlen a lap hibája lehet ez, talán a RAM-om miatt is lehet ez. Azt tudom, hogy egy ideig Asus lapom volt teljesen más RAM modullal, amiket később egyszerre cseréltem, viszont az Asus lap-régebbi modullal működött a Fast Boot. Igazából nem számít, a Fast Boot ennél az MSI lapnál, amim van alig jelentett valamit is, az Asus lapomnál is csak azért lehetett különbség, mert akkor még HDD-ről ment a rendszer. Láttam, hogy a hibajegyben, amit linkeltél említették a Fast Boot kikapcsolását, kinyomtad te is nem?
2018. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!