Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendszer indítási hibaüzenet?

Rendszer indítási hibaüzenet?

Figyelt kérdés

A laptopom rendszer indításakor (win7) minden alkalommal megjelenik ez a hibaüzenet:


A(z)"MOM.Implementation" fájl vagy szerelvény,illetve annak egyik függősége nem tölthető be.A rendszer nem találja a megadott fájlt.


Egy újratelepítés megoldaná a problémát?

Kérném segítsetek ennek a megoldásában.



2016. febr. 16. 10:55
 1/9 anonim válasza:
Probáld bootról,telepiteni formázni stb,valszeg megoldja a gondot.
2016. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg a rendszerindításnál kilőni azt a valamit, ami próbál elindulni, de nem tud.

Vagy a feladatkezelőben kikapcsolni ezt a folyamatot.

Hasonló hibával küzdöttem egy ideje nemrég, és az Advanced Sistem care-nak van egy úgynevezett "Startup" funkciója, és azzal megkerestem a kérdéses fájlt, letiltottam, és azóta eltűnt ez a fajta hibaüzenet.

2016. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ezek is lehetnek megoldások:


https://www.youtube.com/watch?v=Eb-KRsJu9sw

[link]

2016. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A második válaszoló jól mondja...
2016. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Időközben próbálkoztam mással is:

Futtatás - msconfig - automatikus indítás,

kivettem a Catalyst control center elötti négyzetből a pipát, majd újraindítottam,s eltűnt a bosszantó üzenet.

Az lenne a kérdésem, hogy ezzel jót cselekedtem-e, vagy nem?

2016. febr. 16. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a videókártyával van összefüggésben. Szerintem csak annyi, hogy nem kepsz majd automatikus üzenetet arról, ha a kártyádhoz frissítés tölthető le. De ez nem biztos, én Nvidiás vagyok. :)
2016. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik rendbe jött a gép, köszönöm mindenkinek a segítséget.
2016. febr. 16. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:

semmi szükség rá, hogy a Windows Rendszerrel együtt töltődjön be, aut. mat. induljon!

(jól tetted, hogy letiltottad)


ATI Catalyst™ Control Center áttekintés


Az ATI Catalyst Control Center egy 3D-gyorsítás szabályzó alkalmazás, amely lehetővé teszi a grafikus kártya funkcióinak szabályzását. Kivételes grafikus teljesítményt és vizuális minőséget kínál a lehető legjobb teljesítmény, stabilitás és innováció érdekében. A biztonságos GPU túlhajtás, az egyéni profilok és a hozzárendelhető gyorsbillentyűk csak néhány a rengeteg szolgáltatás közül.


Az ATI Catalyst Control Center használható a grafikus és a kijelző eszközök finomhangolására az optimális teljesítmény és minőség elérése érdekében. A sok rendelkezésre álló funkciónak alkalmazásuk előtt az előnézetét is meg lehet tekinteni.


Megjegyzés: A ATI Catalyst Control Center három nézetet tartalmaz: Alap, Speciális, Egyedi A Súgóban található eljárások főleg a Speciális és az Egyedi nézetekre érvényesek, mivel az Alap nézet konfigurálására vonatkozó utasításokat a varázsló tartalmazza, amely a nézet részét képezi.

2016. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 8/8-as részletes leírását-e témáról, így már kapisgálom, hogy mit is csináltam.

Mégegyszer köszönöm.

2016. febr. 17. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!