Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek a Goldwave-hez...

Ismertek a Goldwave-hez hasonló zeneszerkesztő programot?

Figyelt kérdés

Miután 10 évig gond nélkül használtam a Goldwave-et és számtalan zenét megszerkesztettem vele, most hirtelen fizetőssé tették és persze rögtön le is tiltottak rajta minden funkciót. Próbáltam kóddal aktiválni, persze nem lehet, csak pénzzel, úgyhogy most keresek egy másik zeneszerkesztő programot.

Elsősorban megvágni szoktam a zenéket és time warp-pal felgyorsítani, illetve lassítani. Ha tudtok olyan zeneszerkesztő progikat, amikkel ezeket megcsinálhatom, kérlek írjátok meg.



2016. febr. 17. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

audacity


Vagy a ~10 évvel ezelőtti GoldWav.

2016. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A GoldWave mindig is fizetős volt. Amiket írsz - most hirtelen fizetőssé tették és persze rögtön le is tiltottak rajta minden funkciót - az számomra értelmezhetetlen.

Az én gépemen minden gond nélkül fut:

[link]

[link]

2016. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 18. 11:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Utána fogok nézni a programoknak. 2-es válaszoló, a te gépeden a Goldwave teljesen más megjelenésű és felépítésű, mint az enyémen volt. Amit te használsz, az melyik verzió?
2016. febr. 18. 11:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ajánlott programok nem jók, rossz minőségű a mentésük.
2016. febr. 18. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
A második képen ott van a GoldWave névjegye: 6.19-es verzió.
2016. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és azért néz ki másképpen, mert a saját igényeim szerint állítottam be.
2016. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, az se működik. Mindegy, használom az Audacity-t. Ez van.
2016. febr. 19. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!