Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Fallout 4...

Mi a véleményetek a Fallout 4 Nevű 2015-ös RPG játékról?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam hogy szidják a Fallout 4-et hogy rossz lett unalmas,rossz grafika stb. ti mit gondoltok milyen lett a játék szerintetek jó és élvezhető? én személy szerint már 3x végigtoltam de még mindig találkozok ilyen negatív visszajelzésekkel a játékkal kapcsolatban pedig nekem nagyon tetszett. Szerintetek se lett olyan jó vagy egészen vállalható játék lett?

2016. febr. 17. 22:22
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nekem elég nagy csalódás, persze játszható, csak érezhető, hogy ezek a játékok már nem nekem készülnek. Amolyan Skyrim light, pedig az se volt egy agyonbonyolított valami. A grafika nem igazán érdekel, bár egy kicsit furcsa. Jó ez, mert új, és nagy név stb, de egy eredeti Fallouton (vagy RPG-ken) nevelkedett valakinek csak üres máz.
2016. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Grafikat en is sajnalom, hogy nem korszerubb, ettol fuggetlenul nagyon sokaig lekotott, pl new vegashoz kepest jobb, 3-hoz is, csak ugye mar megszokta mindenki a falloutot, es oszinten szolva nem sokat fejlodott az elkepzelese. Szerintem akik szeretik az rpg jatekokat, azok elfogadjak igy. Engem peldaul taszitanak azok a sokadik kiadasu jatekok, amik nem tudnak ujitani csak sztorit cserelni. Mindenesetre ha a kovetkezo bethesda jatek is egy fallout 3 / oblivion klon lesz uj kontosben, akkor azt mar kihagyom valoszinuleg.
2016. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat változott az előző Falloutokhoz képest és úgy éreztem kissé elfordult az RPG jellegtől, de a maga nemében remek játék. A grafika szerintem szép és hangulatos, a fő küldetésvonal tetszett, bár az szúrta a szemem hogy nagyvonalakban minden frakció célja az hogy megölje a többit de legalább bő a választék. Az új Power Armor, a bajtárs rendszer, a craftolás és a settlementek nagyon jó újítás ami kellett (csak Preston hagyna már békén a bajban lévő telepekkel), ami szerintem visszalépés volt az a lebutított dialógusrendszer, a valódi választások hiánya (a frakcióválasztást kivéve), meg lehet ez csak az én szúrja de szerettem úgy járkálni hogy közben a fegyver a hátra rakva, ami itt nem lehet mert unequipelésnél eltűnik.
2016. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de nagyon sokat butult az előző részekhez képest, ami egy RPG esetében megbocsájthatatlan. Már lassan közelebb van RPG elemekkel megtűzdelt shooterhez, mint akció-RPG-hez. A grafika bőven megüti az élvezhető szintet. Nekem a stílusa nem tetszik, de amúgy nem csúnya.
2016. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért látom hogy itt is megoszlanak a vélemények de a mérleg itt is a negatívabb oldalra húz.Köszönöm hogy szántatok a kérdésre pár percet és leírtátok a "ti" szemszög-ötökből a játékot (mit tetszett és mi nem) Mindenkinek megy természetesen a zöld.
2016. febr. 18. 07:33
 6/6 anonim válasza:

Msot játszottam még csak 1 órát vele, nekem a grafika okés a gépigényt viszont nem értem mirét ilyen óriási...

A gta v, dying light following stb. mind elmennek maxon ez valamirét akad... Fura.

Meg valamirét nem sokat foglalkoztak ezzel a 111 es vaultal bementél meg már jöttél is ki és ennyi. Jobban tetszett a 3 ba hogy eltöltöttünk egy kicsit benne.

2016. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!