Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » KGB Archiverel kicsomagolás?...

KGB Archiverel kicsomagolás? Olyan ember válaszoljon aki, be és ki is tud vele csomagolni. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Tegnap kipróbáltam a kgb archiver programot.Egy kis 130megás linus iso fájlt becsomagoltam.De ha jobb egérel rá kattintok akkor a decompres re kattinkás után amikor megadom az üress mappát,hogy ide csomagolja ki akkor amit kicsomagol az a saját telepítő fálja,és nem a linux iso fájl.Pedi én a linux iso fált csomagoltam be ! Ebben kérek segítséget.Lehetőleg lépésről lépésre.Köszönö szépen !

2016. febr. 18. 08:28
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákért,mobilról írtam
2016. febr. 18. 08:32
 2/5 tabaki ***** válasza:

A fene tudja már, hogy volt, amikor kipróbáltam, én mindenesetre ki is, be is tudtam vele csomagolni. De szerintem a magad életét könnyíted meg, ha valami szokásosabb (mondjuk zip. 7z, rar) tömörítést használsz.

A fejlesztők büszkék lehetnek rá, hogy a tesztjei szerint egy fokkal jobban tömörít, mint a többi, de kérdés, hogy néhány százalék miatt érdemes-e letérni a kitaposott ösvényről. Egy zipet bárki, bárhol a világon ki tud bontani, általában már az oprendszerekbe is be van építve.

2016. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van.Csak ez a program a 130megás iso fájt 4megára be tömörítette.És ezért lenne fontos.
2016. febr. 18. 12:23
 4/5 tabaki ***** válasza:

Nem kell minden hülyeséget elhinni. A KGB Archiver nem tudja azt, amit a "high compression" bohócai állítanak róla. Bocs, de ebben legyen már a fejlesztők szava szentírás -- ha valakinek, hát nekik érdekükben állna, hogy tódítsanak a program képességein.

Egy kis olvasnivaló (#6 linkjének is menj utána!):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

2016. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket.A zöld kéz is jár.Úgy nézki hogy tegnap a program telepítőjét tömörítettem be. :/ A KGB Arcihiver program portable verziójával ki tudtam tömöríteni.A be linkelt kérdést végig olvastam.Úgy látom mások is írtak erről kérdést...A rosszbsn a jó hogy az egyik válaszoló azt javasolta a srácnak hogy a UHARC nevű program tud tömöríteni.Hát kipróbálom.Önnek még egyszer köszönöm a segítségét.
2016. febr. 18. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!