Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal tudok...

Melyik programmal tudok feliratot készíteni?

Figyelt kérdés

Angol nyelvű videót, vagy is Fan Filmet szeretnék lefordítani magyarra.

Angolul csak egy kicsit értek, és egy programra lenne szükségem ami felismeri az angol nyelvet és angolul feliratozná azt. innentől már könnyebb lenne a fordítás.

Azt tudom hogy van ilyen, pl.: youtube-nál is van az automatikus felirat. és biztos van még sok ilyen.

Keresgéltem Google-ben de nem találtam semmit.

Aki tud, segítsen!!!

Köszönőm!!!



2016. febr. 19. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Tölts le hozzá egy angol feliratot és azt írd át magyarra.

notepad-ben pl.

2016. febr. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nincs hozzá angol felirat. :/

Ez csak fan film, amit rajongók készítettek.

Most megpróbálkozom azzal, hogy letöltöm, és feltöltöm.

mert már rég volt hogy feltöltötték, és talán a youtube automatikus fordítója nem fordította le vagy kihagyta.

Bár nem hiszem.

De hátha így kidobja az automata fordítást hangról.

De azért köszönőm hogy segíteni próbáltál.

2016. febr. 19. 03:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen program, ami elkészíti a tökéletes angol feliratot, max az időzítésekben segítenek ezek
2016. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az nem gond hogy ha nem tökéletes mert a megadott szavakból már össze tudom foglalni hogy épp mit mondanak. fordítottam már így. és kértem véleményt olyantól aki tud angolul és azt mondta hogy helyes a feliratozás, angoltanár is mondta.
2016. febr. 19. 10:57
 5/5 A kérdező kommentje:
google fordítóval meg oldottam :)
2016. febr. 21. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!