Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangváltoztató program?

Hangváltoztató program?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani egy olyan programot, amivel egy már felvett hangot meg tudok változtatni más normális, emberi hangra? Tehát nem egércincogásra meg mély robothangra, hanem ami tényleg valóságos, emberi hangnak tűnik, de mégsem a saját hangom?
2016. febr. 19. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Audacityvel megoldható, de a kérdésből ítélve te úgysem fogod beleásni magad a program mélységeibe, pedig ez másképp nem megy.
2016. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azzal próbálkozom most, a hangszínszabályzóval meg a hangmagasság változtatásával, de nem sikerül elérnem, amit szeretnék. Amúgy is hülye vagyok a legtöbb számítástechnikai dologhoz. Nézek tutorialokat, bár angolul nem tudok. Mindig vagy túl mély vagy túl magas lesz a hang, nagyon érezhető, hogy torzított. Ha a hangszínszabályzóval valahogy sikerül is összehoznom egy megfelelő hangszínt, akkor meg a minősége lesz nagyon rossz, olyan rádió vagy telefonjellegű zajos.

Nincs valami még egyszerűbb program vagy ehhez valaki segítséget nem tudna adni?

2016. febr. 19. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Na most itt ez a probléma, hogy ez nem ilyen egyszerű. Egy másik ember hangjának imitálásához nem elég csak úgy en bloc játszani hangszínnel, magassággal, stb. Az egész nem fog működni úgy, ha az egész hanganyagot akarod egyben megváltoztatni. Egy másik embernek minden ponton máshogy különbözik a hangja, tehát szöszmöszölgetni kéne vele. Sokat. Nem neked való.
2016. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kell tökéletesnek lennie, csak viszonylag normálisnak. Egyetlen videóhoz kellene, fontos lenne, nem hobbiból akarok ezzel szórakozni. Ha nincs más megoldás elszöszmötölgetek vele napokig, mert sajnos nagyon kell a videó. Viszont nem tudom, hogyan szöszmötölgessek. Ahelyett, hogy azt mondod, úgysem fog sikerülni és nem nekem való, nem lehetne, hogy inkább segíts (ha tudsz)? Kérlek. Nincs valami érthető videó vagy leírás róla, mit hogyan kellene csinálni? (Angolul nem tudok..) Annak semmi értelme, hogy találomra húzogatom le-föl a görbéket a hangszínszabályzóban, mert ugye nem tudom, mi micsoda és mire jó. Kellene valami vagy valaki, aki elmagyarázza, melyik mire jó avgy mi alapján, hogyan kellene csinálnom.
2016. febr. 19. 16:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor leegyszerűsítem: Nem lehet !

Egy profi hangmérnöknek is beletörne a bicskája ha arra kérném, hogy állítsa elő az én hangomat. Szerintem ki is röhögne.

2016. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Senki konkrét személy hangját nem akarom előállítani. A lényeg annyi lenne, hogy ne legyen felismerhető, hogy az én hangom, tehát valamilyen irányba az át legyen változtatva, de maradjon emberi hang, tehát ne pl. Alvin és a mókusok jelleg.

Az biztos, hogy ez lehetséges, mert nem egy (nem profi) személy megcsinálta már, csak én nem tudom, hogyan.

2016. febr. 19. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:
És.. mi lenne ha...mondjuk kerítenél valaki mást, aki fellmondja a szöveget? Hm? Kb úgy milliószor egyszerűbb lenne :D
2016. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is, jó is lenne, de nincs ilyen személy. Pont az a lényege, hogy családtagok, barátok meg akik ismernek, ne tudjanak róla. Vadidegent meg nem kérhetek meg :D
2016. febr. 19. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerős ismerősének az ismerőse? :D
2016. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, majd feladok egy hirdetést, hogy keresek valakit, aki felolvas egy szöveget mikrofonba és kellemes hanggal rendelkezik.. :D
2016. febr. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!