Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan indítsam el a filmet?...

Hogyan indítsam el a filmet? Milyen lejátszóval?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy lett egy 4k-s laptopom és úgy döntöttem hogy szeretném megnézni milyen egy 4k-s film (valójában ugye UHD). Tpb-ről le is jött a Battle Los Angeles Remastered in 4k BLUEBIRD. (Azért ez a film mert a 4k-kínálat szegényes..) le is jött 45Gb film de most nem tudom mit kéne megnyitni benne vagy mivel mivel VLC nem nyit meg semmit belőle PowerDVD se lát alapból semmmit és kicsit bajba vagyok most mivel nemtudom hogyan tovább.. BDMV és CERTIFICATE főmappa van a BDMV-n belül 8 mappa AUXDATA BACKUP BDJO CLIPINF JAR META PLAYLIST és STREAM mpls file-ok amiket szerintem lekéne játszanom a playlist mappából de nemmegy.. :( A Certificate mappában semmi érdekes nincs. (kérdezzetek válaszolok) pls help

2016. febr. 21. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg hogy VLC-ben Média->Mappa megnyitása, majd kiválasztod a BDMV nevű mappát az ablakban ami bejön.
2016. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy ez miért nem jutott eszembe? :D Köszönöm a választ megoldódott a gond :)
2016. febr. 21. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!