Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, akkor ha a gép...

Mit tegyek, akkor ha a gép elindításakor feljön a win10 betöltőfelület, majd pedig egy fekete képernyő egy kurzorral, ezen túl semmi. Se asztal se programok se semmi. Nêhe feldobja hogy nem sikerűlt elindítani, indítsam újra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány opció van még amit kihoz: visszaállítás korábbi időpontra (hibát ír), alapállapotba állítás (szintén hiba), képmás másolása (nem hoz ki semmit). Esetleg a parancssor van még de nem tudom segít-e. Újratelepíteni sem tudom hiszen a win10 nekem update volt. Van megoldás a problémámra?

#probléma #Windows 10 #gyors segítség.
2015. dec. 23. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanez a problémám, egyelőre még én sem tudtam megoldani.

Olvasgattam a neten, és elvileg valamelyik frissítés nem nagyon fér össze az nVidia videókártyákkal.

Neked is az van?

2015. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!