Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ASUSU X54H típusú laptopban...

TomilyJohnson kérdése:

ASUSU X54H típusú laptopban lévő RADEON HD 7470M 1GB videokártya illesztő programját feltelítem AMD Catalystel?

Figyelt kérdés
Rendesen fel is megy és kéri az újraindítást, azonban Windows betöltése után fekete képernyő, ugyan a rendszer fut mivel a kezdőképernyő hangja bejön, illetve ha rádugom egy külső monitorra azon megjelenik a kép, miután letiltom a VGA illesztő programot újraindítás után ismét van kép a laptop kijelzőjén is. Valaki találkozott már ilyennel? Mi lehet a baj?

2016. febr. 22. 12:09
 1/5 Takozs válasza:
Szerintem a Catalystnál elsődlegesként van beállítva a kimenet. Vagy hibás a driver. Én ezekre gondolok. Próbáld meg egy régebbi verzióval.
2016. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, dolgozok rajt!
2016. febr. 22. 20:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én a hivatalos oldalon nem találtam régebbi verziót, viszont máshol igen, fel is raktam azonban hiba ugyan az :(
2016. febr. 23. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
a videokàrtya hibás sajnos :(
2016. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miután véglég kifogytam az ötletekből elkeseredésemben felraktam a laptopra egy win 8.1 pro-t, és minden működik a win 8.1 telepítése alatt felmentek a driverek kivéve a vga, viszont így már simán felment a legújabb catalysetel is, gondoltam ezt leírom ha már segítettek :) remélem ezzel én is segítek másoknak egy kis tapasztalatot gyűjteni, végül a gép is egész király lett! :)


köszönet mindenkinek!

2016. febr. 24. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!