Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jó a játékrontás? |...

Molocsusok kérdése:

Miért jó a játékrontás? | Katt ide több infóért!

Figyelt kérdés
Miért jó az egy hacker-nek, hogy ártalmatlan játékosok játékélményeit rontja el, és így mindenki meggyűlöli?

2016. febr. 25. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert egy kis cs*cska, aki nem bír veszíteni, és sz*rik másokra csak neki jó legyen. Ennyi.
2016. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1: Ennél kicsit szebben megfogalmazott választ vártam

2: Kérlek, fejtsd ki, nem értem, miért jó az valakinek, ha mások élményét elrontja?

2016. febr. 25. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Probald ki, pillanatnyilag nagyon jo erzes, amikor erofeszites nelkul vagy jobb nagysagrendekkel mindenkinel.


Persze lehet olyanokkal magyarazkodni, hogy mas is hackel, meg azert hackelek mert megoltek sokszor... De ez hulyeseg, kizarolag az erofeszites nelkuli boldogsaghormon amiert csinaljak.



Miutan mindenki lepontozott, elmondom hogy multiplayer jatekban soha nem csaltam - de meg tudom erteni, ha mas az unalmas elete mellett ilyenekhez folyamodik. Olcsobb mint a drogok...

2016. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kifejtett választ, sokat segítettél! 😅
2016. febr. 26. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!