Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehetett a Win 8.1 üdvözlő...

Mi lehetett a Win 8.1 üdvözlő képernyő jobb alsó sarkában a sárga szöveg? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Ma felraktam egy játékot és azzal együtt települt a Visual c++(gondolom újabb verziója).A játék ment gond nélkül,majd utána újraindítottam a gépet.Az üdvözlő képernyő alsó sarkában volt egy szöveg,de nagyon gyors a bejelentkezés és nem tudtam elolvasni,csak annyit,hogy gépház.Ezt többször megismételtem és a szöveg mindíg ott volt.Majd a játékot letöröltem és a szöveg azóta nem jelenik meg a zöld háttérnél.Lenne néhány laikus kérdésem :-)

1.,Mi az a VisualC++ és lehet-e gond vele?

2.,Most a játékkal frissült és a játék törléssel törlődött a frissülés is?

3.,Mi lehetett a sárga szöveg és lehet-e hosszú távon probléma belőle?Gondolok itt arra,hogy a háttérben esetleg bekavart valamit.

Előre is köszönöm a válaszokat és bocs az amatőr kérdésekért!



2016. febr. 26. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy fissíteni fog a gép.
2016. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!