Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Linux disztró a legmegf...

Melyik Linux disztró a legmegfelelőbb játékra?

Figyelt kérdés
Nincsenek olyan nagy elvárásaim, csak annyit szeretnék, hogy szép felülete legyen, lehetőleg Gnome, és jól fussanak a játékok. Metro 2033 Redux, Bioshock Infinite, Alien Isolation, Outlast, Layers of Fear, és még sokan mások. Amit próbáltam, az Ubi 14-15.04 (itt soha nem ment a Vsync, sehogy, pedig mindent kipróbáltam), Mint 17.3 (számomra valahogy visszataszító, túl Windowsos), és most próbálom az Antergos rendszert, ez már Arch alapú. Kíváncsi vagyok, ti mire esküsztök :)

2016. febr. 27. 16:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
19%
Játékra egyik sem jó, ami meg is jelent rá, lassabb, mint Windowson
2016. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Én Debian-ra.Mert csak azt tartalmazza ami szükséges.
2016. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Az nem zavar, hogy nem hozza a Win szintjét, attól még lehet játszani. :)
2016. febr. 27. 16:36
 4/34 anonim ***** válasza:
47%
Ubuntu és SteamOS.
2016. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
A Debiannal másfél óra szenvedés után sem sikerült működésre bírni a VGA-m, soha többet nem teszem fel azt a fapados szart!
2016. febr. 27. 21:28
 6/34 anonim ***** válasza:
2016. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező: azt tudtad, hogy az ubuntu is debian? Ugyanaz a fapados szar, csak több ramot kér.
2016. febr. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Debianban eleve gnome az alapértelmezett felület + erre van a legtöbb csomag is.

Az ubuntu csak egy szerencsétlenül sikerült debian fork, könnyű kezeléssel és jó marketinggel ami sok emberhez eljutott.

2016. febr. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Az Ubuntu debian alapú, és nem egyenlő vele. Ahogy a Zorin is, vagy a Mint, de sorolhatnám estig. Attól mert abból "táplálkozik", nem lesz egyenlő vele, és ahogy elnéztem, jobb is, a Debian csak szopat, a többi disztróban jobb megoldások vannak lényegében mindenre.
2016. febr. 28. 08:03
 10/34 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező: rosszul nézted. A disztrók úgy 80%a Debian alapú - talán nem véletlenül. Igazából mindegyiknek sikerült kicserélnie a háttérképet, és elkúrni a stabil alapokat vmi saját instabil förmedvénnyel, mint pl. unity.


Tudod ez olyan, hogy vehetsz autónak mercit, aztán vehetsz mercit n+1 tuningoló műhelyből, ahol lángnyelveket festenek rá meg kifúrják a kipufogót, meg lúdbőrkormányt szerelnek bele. Így lesz n+1 merci fork, ami amúgy olyan is. (de attól még nagyon merci marad az egész. alváz, motor, elektronika...)

Nnna, a Debian forkok is pont ilyenek. Nem érdemes házituningoltat választani, teljesen jó a gyári.

2016. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!