Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Unity játék - Többszöri...

Unity játék - Többszöri indításkor ugyanaz a beállítás jelenik meg a kezdeti form-n?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nemrég letöltöttem egy béta verziójú, Unity-n fejlesztett játékot, melyet egy .exe fájl megnyitásával indítható.

Először mindig egy egyszerű Windows form jelenik meg, ahol beállíthatod, milyen felbontásban, milyen billentyűkkel szeretnéd játszani. Mikor legelőször elindítottam, a billentyűzet kiosztásában módosítottam valamennyit, és úgy indítottam el.

Másnap, mikor újra beindítottam, ugye az általam módosított beállítások maradtak meg, de úgy döntöttem, hogy szeretném visszaállítani az eredeti beállítást. Utóbb észrevettem, hogy nincs "reset" vagy "default" gomb (hiszen béta verzió:)), akkor gondoltam, törlöm az egész játékot, úgyis le tudom tölteni, hiszen nem nagy és nem bonyolult játékról van szó.

Miután újra letöltöttem és elindítottam, csodálkozva néztem, hogy ugyanazokat a beállításokat mutatta, melyeket én állítottam be anno.

Ezek után a törlés-újraletöltés lépést többször is megismételtem, de nem történt változás, a módosított beállítások megmaradtak. Még a Windows "Temp" könyvtáraiban is keresgéltem, hátha találok valami nem oda nem illőt, de semmi.


Elég érdekes jelenség, de elég zavaró számomra, hogy nem tudom erre a megoldást.


Ebben szeretném segítségeteket kérni, hogy mi okozhatja ezt, és hogyan oldható meg?


Köszi



2016. febr. 27. 21:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!