Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 620-am van, a Viber a...

Lumia 620-am van, a Viber a múlt heti frissítésig simán működött, azóta 2x telepítettem újra, nem jelzi ki sem a hívásokat, sem az üziket, mit csináljak? Line ugyanaz, minden beállítás rendben, mégsincs semmi kijelzés. Help!

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 21:41
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nekem 925-öm van, ott is csinált ilyeneket, de újratelepítés megoldotta.

Egyébként a Viber nem a legstabilabb alkalmazás a WP piacon, véleményekbe írd meg a problémád, esetleg frissítéssel megcsinálják.

2014. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2x telepítettem újra :((( hányszor kéne????
2014. febr. 5. 21:46
 3/11 anonim válasza:
Az alkalmazás a hibás, nem a készülék. (Ha más appoknál is ez van akk a készülék.) mondom írj, és update-ben talán megoldják.
2014. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom...Mondjuk vesztenivalóm nincs:))
2014. febr. 5. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Fent van a Black (vagy preview GDR3) frissítés? Ha nincs, akkor több mint valószínű majd utána lesz jó, mert: legutóbbi frissítés előtt Amber-en rendesen működött, viszont Black-en egyáltalán nem, frissítés óta viszont lehet meg pont fordítva van a helyzet...
2014. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de nekem ez kínai:)) Milyen frissítés?? Honnan??
2014. febr. 8. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
beállítások - extrák+infó: mit ír ki, Amber? beállítások - szoftverfrissítés - keresés, nem talál újat (Black)
2014. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amber :) Csak nem tudom, mit csináljak vele, szoftverfrissítésre azt írja ki, hogy "a telefon naprakész".

Letöltöttem a Black Check alkalmazást, de ez még "engedélyezés alatt" Lumia620-ra:((

szóval patthelyzet...

2014. febr. 9. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor "türelem rózsát terem" :)
2014. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)))))))

Már egész rózsakertem lesz:))

2014. febr. 9. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!