Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem Steamen a Cossacks...

Megvettem Steamen a Cossacks 2-t 10 euróért, de így néz ki (lásd a képek), nem lehet valahogy visszaperelni a pénzt? Vagy tudtok erre megoldást?

Figyelt kérdés

Gépigény abszolúte megvan, annyi hogy ez egy Dell laptop.


[link]


[link]



2016. febr. 28. 00:03
 1/6 Argloss ***** válasza:

Próbáld meg frissíteni a videokártyád driverét.


Ha nem megy, akkor van rá lehetőség, hogy visszakapjad a pénzedet:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=c3Mny4oYGok

2016. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5€ a steamen.. am tuti nem a játék hibája, nagy eséllyel vga vagy windows kompatibilitás, miután ez egy elég régi játék (10+ éves..)
2016. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

5 euró igen, de megvettem a kiegészítőt is ^^


Windows kompatibilitás állításával már próbálkoztam, még megnézem megint.

Vidikártya elvileg a legfrissebb driveren van, legalábbis az Eszközkezelő szerint.

2016. febr. 28. 00:33
 4/6 Argloss ***** válasza:

Az eszközkezelő nem a gyártó oldalán keres, hanem csak az MS szervereken, szóval azt ne vedd készpénznek.


Nem árultad el, hogy milyen géped van pontosan, szóval itt van néhány keresési tipp a google-ben:

intel vga driver

nvidia vga driver

amd vga driver

2016. febr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma tovább nyüstöltem a dolgot Steam-fórumoktól kezdve youtube videókig, de mivel nem sikerült megoldani, ezért zárom a témát és igényeltem a visszatérítést.
2016. febr. 28. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
a driver "frissítés" semmit nem ér egy ilyen régi játéknál, a legújabbnál se fognak semmit se kijavítani, hogy egy 10 éves játék menjen..
2016. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!