Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha ezt írja ki a...

Mit tegyek, ha ezt írja ki a Prospekt nevű játék "Node Graphics out of Date Rebuliding. "?

Figyelt kérdés
Van a half life 1 kiegészítőjének az Opposing Force-nak egy nem hivatalos folytatása a Prospekt. Már fent van Steamen is,de nem a Valve készítette amúgy. A lényeg annyi, hogy úgy döntöttem,hogy letöltök egy nem eredeti verziót hogy, müködik e már fent van a játék és játszogattam is vele.Általában a menüben vagy a töltések után kiírja ezt a szöveget a játék "Node Graphics out of date! Rebuilding..." Valami hiba lehet mivel a textúrák szószerint lilák ebből arra közvetítettem hogy nem jelennek meg megfelelően. Ahogy előre haladtam a játékkal egyre jobban eltüntek a létrák,hídak stb... viszont rájuk lehetett menni valamint egyes falak,tárgyak megjelennek de, van olyan amelyik nem. Néztem fórumokat de nem volt erre igazán válasz.

2016. febr. 29. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Videokártya inkompatibilitás, nem megfelelő illesztőprogram, rosszul tört kalózverzió...
2016. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem mindent köszönök :) A játék alkalmaz half life 2-es textúrákat,modeleket de ezek benne vannak a játék fájlaiban és teljesen különáll maga a Prospekt az alapjátéktól. A Half life 2-t full grafon viszi,de ezt a játékot már valószínűleg azért nem bírja mert a textúrákat fejleszthette a készítő adott hozzá egykis tükröződést és a víz is szebb lett mint a Half Life 2-ben és ezért nem bírja.
2016. márc. 1. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!