Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows. Old mappa törlése...

Windows. Old mappa törlése Windows 10-nél?

Figyelt kérdés
Nem rég frissítettem Windows 7-ről 10-re, és a frissítés után ott maradt egy windows-old mappa. A kérdésem az, hogy ha azt törlöm lemezkarbantartóval, az valami problémát fog-e eredményezni. Azt nagyon jól tudom, hogy régebbi operációs rendszereknél ez nem probléma, de a windows 10 mégiscsak egy frissítés. A hely meg kéne mert 30 Gb de SSD-m van, tehát nem valami sok a hely.

2016. márc. 1. 05:30
 1/3 anonim válasza:
2016. márc. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de tudom hogyan kell eltávolítani a mappát, nem az a problémám, inkább az volt a kérdésem, hogy, ki hat-e a win 10-re ha a törlöm a mappát. Ráadásul amit küldtél az windows 7-hez íródott :)

Ha a helyzet az lenne hogy újratelepítettem a windows 7-emet, de ottmaradt a mappa, akkor a kérdést nem tenném fel mert logikusan törölném (de alapból formáznám újratelepítés előtt a lemezt és akkor nem lenen ilyen mappa)

De a helyzet itt az, hogy windows7-ről windows10-re frissítettem, ami azt jelenti, hogy a mappában a windows 7 fájljai vannak és nem tudom, hogy arar a 10-nek mennyire van szüksége így nem merem törölni, és az a kérdés hogy érdemes-e törölni helymegtakarítás szempontjából.

Csak olyanok írjanak akik legalább tudják, hogy működik a windows10, ne olyanok akik még azt se tudják mi az. Köszönöm.

2016. márc. 1. 07:56
 3/3 anonim válasza:
az mindegy ugyan az, és nincs hatással a windows 10-re
2016. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!