Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Weblapok blokkolasa-mozilla,...

Weblapok blokkolasa-mozilla, explorer, opera, crome. A win 7-el hogyan?

Figyelt kérdés
En meg tegnap elottig az xp-t hasznaltam. 2 napja lett felrakva a gepemre egy windows 7. Nem tuom mi lett elrontva vagy rosszul beallitva, de egyszeruen nincsen internettem, egyik program sem hoz be weboldalakat egesz addig, ameddig a tuzfalat ki nem kapcsolom. De akkor jon am minden. Akkor meg sem tudom nezni amit akarok, mert olyan szinten teli rakja a kepernyot minden reklam izevel, hogy nem latok semmit. Hogy tudnam normalisra beallitani, hogy csak azok az oldalak nyiljanak meg amit en akarok? Valamint amit en el akarok olvasni, azokat ne blokkolja? pl hir oldalak vagy akar ez a gyakori kerdesek is? (most egy telefonrol irok)

2016. márc. 1. 07:28
 1/4 CspCsj ***** válasza:

A tűzfalban programok (portok) kommunikációját tudod tiltani, de mondjuk a böngészőprogramon belül az egyes internetoldalakat külön-külön, egyesével nem.


Próbálj reklámblokkoló böngészőkiegészítőt.

Pl. uBlock:

Chrome - [link]

Firefox - [link]

vagy AdBlock:

Chrome - [link]

Firefox - [link]

Ezeknél lehet weboldalaknál saját blokkolásokat/engedélyezéseket hozzáadni. (bár eddig nekem nem volt ilyesmire szükségem)

2016. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most mar azt irja ki, hogy "hiba 651". Nem tudok megnezni weboldalakat egyik net progin keresztul sem, de a windows frissiteseket letolti. Forumon azt irjak a modem a hibas. Nekem nincs is modemem! Egybol falbol jon a kabelen a net.

Valaki tudna erre megoldast?

2016. márc. 2. 07:20
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Tűzfalat is tartalmazó víruskereső program (Avast, AVG stb.) is tudja blokkolni az internetkapcsolatot.

Próbáltad kikapcsolni egy időre?

2016. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen,ugysem megy,ha minden tuzfal es virus irto, total minden ki van kapcsolva. Azt irja: hiba 651
2016. márc. 2. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!