Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » G2A érvénytelen kód, ilyenkor...

G2A érvénytelen kód, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem vettem shieldet mert eddig nem volt semmi probléma most viszont többszöri próbálkozás után se fogadta el a kulcsot a steam.Van bármi esély a pénz megtérítésre?Tudom hogy hülye húzás volt shieldet népkül játékot venni de mint fentebb írtam eddig nem volt probléma,az ilyen kommentelők hogy ,,vettél volna shieldet hülye 12 éves" kérem kíméljenek.

2016. márc. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Két út van előtted, az egyik esetén többet fizetsz biztosításra, és ezzel védve vagy. A másik esetén nem fizetsz biztosítást, ezzel lemondasz arról hogy kárpótoljanak. Ezt tetted, ezen nincs mit ragozni, buktad a pénzt és játékot is.
2016. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor sehogy nem kapom vissza a pénzem igaz?
2016. márc. 2. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, általában az első gondig nem szokott semmi gond lenni.

Két lehetőséged van:

1. A kód érvényes, de nem a te régiódba szól. Meghirdeted G2A-n a megfelelő régióban, aztán részben vagy egészben talán sikerül visszaszerezni a pénzt.


2. A kód érvénytelen (már valaki felhasználta vagy a kiadó visszahívta). Ebben az esetben adhatsz negatív értékelést az eladónak, jelentheted a gondot az üzemeltetőknél, aztán ők udvariasan elküldenek a halál fäszára.

2016. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Zseniális.Hál' isten "csak" egy ezrest buktam.Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!