Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skyrim: Unable to find INI...

Skyrim: Unable to find INI file. Please reinstall Skyrim! Miért?

Figyelt kérdés
Amikor feltelepítem ezt írja ki, próbáltam többször újrarakni és mindent mire rájöttem, hogy a probléma ott leledzik, hogy nem a c meghajtóra raktam. A játék eredeti, régen volt egy tört amit másik meghajtóra raktam és nem volt problémája, és szerintem újra visszatérek e törthöz, ha nem lehet megoldani, hogy másik meghajtón legyen, ugyanis ha minden steames játékkal így van, akkor nem tudom mit tegyek ugyanis egy SSD-m van ami elég piciny kapacitású. Meg lehet oldani, hogy ne kelljen C-re rakni de működjön?

2016. márc. 2. 23:03
 1/2 Csori96 ***** válasza:
Nálam a Skyrim pont a C-n van, viszont más meghajtón is vannak Steames játékaim, és gond nélkül működnek.
2016. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tölts le egy skyrim ini és egy skyrim prefs init valahonnan és azt tedd a c/felhasználók/dokumentumok/mygames/skyrim könyvtárba. Érdekes, mert, ha nincs ini-d akkor az első launcherrel való indítás során generál újat, még akkor is, ha törölted.
2017. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!