Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7re van valami jó...

Windows 7re van valami jó office programot? A 2003-as verzió nekem nem kompatibilis. Indsae-m van, onnan ajánlanátok valami jót?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mérnem szeded le akkor a 2007-est?
2010. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem simán megy a 2003 W7 ultimate. Próbáld kompatibilitási módban futtatni rendszer gazda ként.
2010. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kösz :D ez nekem kínai... asse tom hogykell

csak simán telepíteni tudom, az egészet. le tudnád írni rszletesebben, hogy hogy kell?

köszi

2010. ápr. 1. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:

"A Programkompatibilitás varázsló futtatása


1.


A Programkompatibilitási varázsló megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb, kattintson a Vezérlőpult parancsra, kattintson a Programok segédeszközre, majd kattintson a Régebbi program használata a Windows jelenlegi változatával gombra.

2.


Kövesse a varázsló utasításait.


Ha egy program telepítése sikertelen, helyezze be a program telepítő lemezét a meghajtóba, és keresse meg a program telepítő fájlját, ami általában a Setup.exe, Install.exe vagy hasonló elnevezésű fájl. A varázsló nem használható .msi fájlnévkiterjesztésű programokhoz.


A kompatibilitási beállítások kézzel történő módosításához kattintson a jobb gombbal az adott program ikonjára, kattintson a Tulajdonságok parancsra, majd a Kompatibilitás fülre." Remélem segít.

2010. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
énis remélem, nagyon köszi
2010. ápr. 1. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi van?

Nem kell kompatibilitási mód a Win7-hez és az office2003-hoz (win7+office2003-at használok). Ha valamelyikből buheráltat használsz, akkor szabadulj meg tőle, és szerezz egy rendeset.

2010. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!