Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Mikor jön lumia 640 re a...

Hambi20 kérdése:

Üdv! Mikor jön lumia 640 re a windows 10 frissítés?

Figyelt kérdés
Microsoft lumia 640-re win 10 frissítés??

#Microsoft #Lumia 640 win 10
2016. márc. 3. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs dátum. Majd!
2016. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Üdv!Érdemes windows insiderel felrakni a win 10 et,és azon belül melyikkel,mert van 3 lehetőség?
2016. márc. 4. 08:11
 3/12 anonim válasza:
Rakd fel insiderrel. Már használható állapotban van.
2016. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

remélem hamar,mert az insideres elég bugos.

mostani updatetől pont nem megy a mobilnet,meg force closeolnak az alkalmazások is.az ezelőtti viszont teljesen jó volt..

2016. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Október eleje óta van fent az insiderrel a w10 a Lumia 930 asomon. Komolyabb bug, baj nem volt vele. A 122 build a legújabb, ezzel sajnos gyorsabban merül a telefon. :S A Facebook új poszt kiírás Edge alatt még mindig nem jó ( újabb buildben már javított, hamarosan jön) A kamera autofókusza még nem a legjobb (Lumia cam hoz képest) Kb ennyi ami bosszantó, a többi em vészes, vagy nem használod... Am stabil, gyors a rendszer
2016. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4 es! Nekem nincs semmi gond a mobilnettel, ahogy eddig egy buildnél sem volt.

Kérdező, am most az új build kivételesen már nem a fást ringen jön, hanem a slow ringen érhető el. Ha belevágsz, azt azért tudd, hogy kell egy kis idő, mire felheggeszti a 640 es telefonod! Töltőn legyen, és ne piszkál! Lehet kell egy jó óra is neki!

2016. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi!De insideren belül melyikkel érdemes felrakni,mert van 3 lehetőség??
2016. márc. 4. 17:35
 8/12 anonim válasza:
Én a slow-t (lassú) választottam
2016. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a gyors körön volt. 107 buildig azon jöttek a leghamarabb a frissítések. A 122 azaz a jelenlegi a slow ra jött, tehát most azon vagyok. :) A slow ra korábban igaz lassabban jöttek, de az volt a stabilabb... Szóval hogy a legfrissebb legyen a lassúra azaz a slow ringre kell most menned.
2016. márc. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Utolsó!

Eddig úgy tudtam hogy a fast-ra jönnek előbb utána a slow-ra. Most akkor megcserélődtek?

2016. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!