Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem látja a Windows a...

Miért nem látja a Windows a vinyóm?

Figyelt kérdés
Volt egy as8us k53s laptopom, ami sajnos tönkrement. Ma kivettem belőle a vinyót, be is raktam a gépbe. Beléptem a BIOS-ba, és a BIOS látta is merevlemezemet. A Windows viszont nem látja. Ötlet?

2016. márc. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Talán el kéne indítani a lemezkezelőt és megnézni mi a helyzet.
2016. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én akár mennyire is utálom a Win-t de ez inkább valóban User Error-nak tűnik mint az MS hibájának.
2016. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az igazán hasznos, és érdekfeszítő válaszokat! Megoldódott a problémám. Még jó, hogy ránéztem a vinyóra, mert 29%-os kondíciója van, szóval még időben tudom lementeni az adatokat...
2016. márc. 3. 17:32
 4/5 A kérdező kommentje:
#5 Most kezdjük újra?! Bocs, hogy kérdeztem, ez az oldal azért van, nem?! -_-
2016. márc. 3. 19:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Na jó, itt befejeztem. Téma lezárva, sikerült a dolog, az hogy ti csak offolni tudtok, az nem eddig nem zavart. Most viszont kérlek használjátok a "Privát üzenet" funkciót, ne ide írkáljatok. Köszi. További szép estét.
2016. márc. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!