Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a szarnak ragaszkodik a...

Mi a szarnak ragaszkodik a Winfos 10 a swap file-hoz 16 GB RAM mellett is?

Figyelt kérdés

Agyam megáll. Settingsnél system letiltottam a swap file-t az összes meghajtóra. Újraindításkor hibaüzenet: a winfos hibát talált a swap file-ban és létrehozott egy ideigleneset.

????


Miylen hibát? Letiltottam no swap file!! Na akkor újra. Letilt no swap. Újraindítás ugyanaz. Hiba és létrejött a swap file.



??? MI az hogy nem lehet letiltani a swap-ot? Minek kell egyáltalán a swap 16 GB RAM mellett?

És jönnek a hibaüzenetek hogy elfogyott a memória és be kell zárni néhány programot!!!!!

Elfogyott a 16 GB RAM miközben csak egy browser + torrent fut!!! ÉS nézem a ram monitort kb 80% a ram-nak szabad!!


Winfos 10!!!!!!!!!!!!!

Mi a szarnak kell ilyen trágyahalmot kiengedni? Ez nem is béta ez alfa állapotú szutyok!!!


2016. febr. 29. 08:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
hogy oda hibernáljon a rendszer
2016. febr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha leállìtod a swapot leáll a pagefile is, aka nem lesz virtuális memóra, ami egy sor hibát okozhat, pl egyes programok el se indulnak. Az, hogy èppen van szabad fizikai memóriád irreleváns, mert nem jelenti, hogy kèsőbb is lesz, ezèrt van a virtuális memória, hogy ne crasheljen hirtelen a gèp egy adott program indìtásánál. Továbbá eza funció már win8-ban is megvolt de ne zavarjon...

Amúgy te vagy a hülye nem a windos, deha nem tetszika rendszer ott a 7 vagy linux.

2016. febr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Win 7, swap tiltva, minden tökéletesen fut! :)
2016. febr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem win10 home van, 4 giga rammal, és érdekes módon, ki tudtam kapcsolni a swapot. ( Miért szidsz olyan dolgot, amihez nem értesz? )


Mellesleg ha nincs swapod, sokkal nagyobb eséllyel kapsz kékhalált, mint egyébként, a fent említett programok úgy vannak optimalizáltan megírva, hogy ha tetszik neked, ha nem, lapozzanak, még ha 4 kilóbájtot is, de azt lapozza ki.

2016. febr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Korábban sem volt ez jól megoldva.

Win7-Win8-nál is letiltott swap filenál nem lehetett kihasználni az 20-30%-át. Folyton nyígott rendszer, hogy kevés a memória és lelőtte a programokat, mikor még volt szabad bőven.


Egyszerűen csak a Windows memóriakezelése hagyományosan botrányos.

2016. febr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

" Nekem win10 home van, 4 giga rammal, és érdekes módon, ki tudtam kapcsolni a swapot. ( Miért szidsz olyan dolgot, amihez nem értesz? ) "



Hát már bocsánat madárkám de ha leírod hogy semmi szükség a swapra mégis swapol akkor voltaképp én mihez is nem értek?

Nem az lenne a válasz hogy a win10/8 memória management egy rakás fos.

Érdekes laptopon kezdettől fogva kikapcsolva a swap 4 G Ram-mal és soha egy hibaüzenet nem volt

Az meg hogy kékhalál mert kikapcsolva a swap és ÉN NEM ÉRTEK hozzá? Hm,

hát ha a rendszer nem képes lekezelni egy mezei swap offot kékhalál nélkül az NEM ENGEM minősít!!

2016. febr. 29. 12:15
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Írj jobb operációs rendszert, és kérd vissza a pénzt amit ezért fizettél. Probléma megoldva, jöhet a következő kérdés.
2016. febr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

2Írj jobb operációs rendszert,"


Már minek? Kész van a jobb. Úgy hívják win7.


Csak azt mondja el nekem valaki, miért kellett egy gyönyörű kinézetű stabil és remek os-ből win7 egy ócska szart (win8) majd egy szarabbnál is szarabb minősíthetetlen okádék szart csinálni win 10???


Ezt minek kellett? ÉS win7 alatt ugrál fel az ablak állandóan frissítsem ingyen win10-re!! Hát frissítsen az anyád.

Lehet a desktopról is letolom még ma ezt a szutyok 10-et és felmegy a win7.


Gratula MS. Sikerült egy remekből temérdek munka árán egy ócska szart csinálni. De minek???

2016. febr. 29. 13:16
 9/19 A kérdező kommentje:

"Érdekes laptopon kezdettől fogva kikapcsolva a swap"


Ja igen. A laptopon persze win7 van.

2016. febr. 29. 13:17
 10/19 A kérdező kommentje:

"és kérd vissza a pénzt amit ezért fizettél"


Nehéz lesz lévén a gép árába be volt építve a win10 ára is.

Persze a kamu duma: új géphez ajándék win10. Ajándék a szart ajándék. Benne van az az árban rejtetten.

2016. febr. 29. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!