Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy van ez? Most írtam ki a...

Hogy van ez? Most írtam ki a Windows 10-et dvd-re a Microsoft oldaláról és feltelepítettem a gépemre és akkor ez hogy aktíválja magát? (az ingyenes verzió van a gépemen amit mindenki letölthet)

Figyelt kérdés

#szoftver #windows aktíválás
2016. márc. 4. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok miféle ingyenes verzióról beszélsz, tudtommal nincs ilyen.
2016. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak akkor ingyenes, ha már előzőleg volt egy legális Windows 7 vagy 8 verziód telepítve a gépeden és arról "frissítesz" a WIN 10-re.

egyébként aktiváló kódot fog kérni, és ha ezt nem adod meg, (pl. nem játszod ki) a későbbiekben nem tudod használni.

2016. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha én eredeti Vistaról frissitek ezzel a vin 10-es dvd-vel akkor is kérni fog termék kulcsót?
2016. márc. 4. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Vistáról nem lehet, csak win7/8/8.1-ről.
2016. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó köszi már megoldottam
2016. márc. 4. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!