Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S eltűntek a mappák, és...

S. O. S eltűntek a mappák, és a fájlok az sd kártyáról. Megoldható? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Nagyon nagy szükségem van a segítségetekre.Kivettem a tabletből az sd kártyát,és betettem a kártya olvasóba.Amikor bedugtam megjelent hogy G-meghajtó,és egyetlen fájl van rajta de nincsen kiterjesztés.Ez a neve USBC02Ăł. mérete 1136MB.Gondolom minden ami rajta volt ebben az egy fájlban lenne.De nem tudom,hogy mit tegyek.Kélek benneteket segítsetek ! Ha itthon ezt megtudják nagy baj lesz.

2016. márc. 4. 19:14
 1/3 Dongaben ***** válasza:
Talán tedd vissza a tabletba, és, ha ott látja, akkor USB-n keresztül másold kártyaolvasó helyett...
2016. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# vissza tettem a tabletbe ahogyan javasolta,és ott látja a fájlokat.Adatkábelem nincsen ezért használtam a kártya olvasót.Valahogyan a kártya olvasóról kell vissza mentenem,vagy lementenem,vagy helyre hozni...
2016. márc. 4. 19:35
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Milyen operációs rendszer van a tableten, és milyen azon a gépen, ahova a kártyaolvasó van csatlakoztatva? Ha nem egyformák, akkor az lehet a baj, hogy nem ismeri a gép a fájlformátumot.

Ebben az esetben csak az adatkábel segíthet.

Esetleg van egy kerülő út, de kissé hosszadalmas.

A tabletről töltsd fel a fájlokat egy tárhelyre (például ide: [link] ), majd a számítógépre onnét töltsd le.

2016. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!