Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield Hardline multiplay...

Battlefield Hardline multiplayerből kidob a punkbuster, de miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok cheater, hacker, nem tudtam vele játszani eddig összesen 5 percet sem emiatt..

A hibaüzenet ennyi: You've been kicked from this server by PunkBuster. És kész. Semmi részlet, SEMMI.

- Vírusírtó offolva van

- Már adminisztrátorként fut minden

- Punkbuster friss, repairelve és frissen is újra lett telepítve, illetve engedélyezve van


2016. márc. 5. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Eredeti a játék?...
2016. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, Originen játszom.
2016. márc. 5. 09:05
 3/5 A kérdező kommentje:

A problémám lehet megoldódott!


[link]


Innen töltöttem le a punkbusteres programot, és az "add game"-ban hozzáadtam a Hardline-t. Ez töltött 1 percig kb, majd végzett. Szükség esetén a programon belül frissíthető maga a punkbuster is.


Hátha segít ez valakinek a jövőben.

2016. márc. 5. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg ugyanaz volt a probléma nálad is, mint nálam a múltkor Battlefield 3-mal.

Az Origines telepítő nem teszi fel (normálisan?) a PunkBustert. És azért dobál ki a szerver, mert nem fut a PunkBuster a számítógépeden.

A BF3-nál mondjuk beszédesebb hibaüzenet volt, így hamarabb rájöttem a megoldásra.

2016. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy sikerült megoldani, már 4 órám van a multiban, és nagyon szórakoztat. :)


Örülök hogy neked is sikerül, ez meg hátha segít valakinek egyszer a jövőben google-n keresztül.

2016. márc. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!