Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miután feltöltök egy videót...

Miután feltöltök egy videót YouTube-ra elpixeleződik a kép, viszont a nyers file tökéletes. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Bandicamot használok, megnéztem renderelés után nekem tökéletes, de ha feltöltöm akkor verseny közbe kb 5-10 másodpercenként pixeleződik a kép. Itt nézhetitek meg: 22:57 22:02 23:32 stb... https://www.youtube.com/watch?v=Tu3thesNJzk az egész videó ilyen. Mit tegyek?

Nem hiszem hogy a renderelésnél volt a gond mert a renderelés után nekem jó, csak a youtube-nál van probléma: [link]



2016. márc. 5. 10:48
1 2
 1/12 DjImipapa ***** válasza:

Próbáld így:

[link]

2016. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom, de jobb lenne fullhd 50 FPS-es beállítást beraknom
2016. márc. 5. 15:14
 3/12 A kérdező kommentje:
Itt van a videó. De ez már renderelés után is ilyen homályos volt, tehát nem jó a beállítás amit adtál. Eddig a renderelés után is megmaradt a jó minőség, csak a yt rontotta el
2016. márc. 5. 15:20
 4/12 A kérdező kommentje:
2016. márc. 5. 15:22
 5/12 DjImipapa ***** válasza:
Kéne egy darabka a nyersanyagból, így ahány gép, annyi szopás:)! Kodekeknek is rendbe kell lenni, pl. nekem ezekkel a beállításokkal semmi ilyen tapasztalatom nincs.
2016. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Várj, most szedtem le a Ragarith Lossless Codec-et, úgy olvastam hogy ezzel megoldódik a probléma. Attól eltekintve hogy a fájl 2x több helyet foglal, elég jól produkált, játék közben fel sem tünt hogy veszem a videót. Tehát mindjárt feltölti a videót youtubera és ha megoldódik a probléma akkor nem kell több segítség, de ha ez sem oldja meg akkor küldök neked egy nyers file-t
2016. márc. 5. 17:02
 7/12 A kérdező kommentje:

Itt a nyers file-t privátba küldöm.

Ha van időtök akkor próbáljátok meg ti is feltölteni, nektek is el fogja rontani?

2016. márc. 5. 18:03
 8/12 A kérdező kommentje:
Felraktam a windows 10-et, nem segített semmit, ugyan szemcsés
2016. márc. 5. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad, hogy postprocess filter nélkül nézed meg a nyersanyagot a saját gépeden? Simán lehet, hogy már a nyersanyag is ilyen, csak a sok filter kijavítja neked, és ezek nem mindegyike alapértelmezett youtube-on.
2016. márc. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden beállítással néztem. Próbáltam mindeggyiket de eggyik se segített. Minden játéknál ez van és a windows 10-re váltás sem segített :/
2016. márc. 6. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!