Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűnhet Far Cry3, csak úgy...

Eltűnhet Far Cry3, csak úgy magától?

Figyelt kérdés
1 éve nem léptem be Uplayba,volt egy Far Cry3-mam. Most kéne,belépek Uplaybe,és nincs meg,a pontjaim pedig megvannak.. [link]

2016. márc. 6. 12:11
 1/8 A kérdező kommentje:
eredeti volt..
2016. márc. 6. 12:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Törölheti tőled az ubisoft, ha pl g2a-n vagy egyéb nem hivatalos eladón keresztül vásároltad.
2016. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából erre csak akkor kerül sor (de akkor szinte mindig) ha lopott volt a kulcs. Tavaly ilyenkor (mikor vetted) rengeteg játékot vontak vissza mivel lopott kártya adatokkal lettek vásárolva (és tovább árusítva megosztó oldalakon, esetleg neked is)
2016. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
CD galaxisból vettem azthiszem 5000 ezerért,dobozosban.
2016. márc. 6. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jó címmel léptél be? Tudom, elég valószínűtlennek hangzik, de velem pont pár napja történt hasonló eset, utólag láthatólag 3 címmel is regeltem(nem is értem a dolgot, a watch dogs ot leszámítva nem rémlik, hogy bármelyik játéknál használtam volna uplay t - ne kövezzen meg senki, vga hoz kaptam a kulcsot).
2016. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak egy Uplayes játékom volt,ez.. Láthatjátok ott van a jóváírt pontom is. Írjak a forgalmazónak (PlayOn)?
2016. márc. 6. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy dolgot azért még tehetsz, fotókat készítesz a vásárolt termékről és elküldöd a supportnak, hogy valami hiba történhetett és állítsák vissza neked.


(Fotókat a dobozról, serialról és lemezről, esetleg felhasználónevet is írd rá cetlire és azzal együtt fotózd őket)


Több mint valószínű, hogy segíteni fognak.

2016. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
serialom eltűnt,de a CD galaxistól jött email még megvan,hogy megrendeltem a játékot.
2016. márc. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!