Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik jobb?

Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés
Logic Pro X, Ableton Live 9 vagy Propellerhead Reason ?

2016. márc. 7. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mintha ezt kérdeznéd: Melyik jobb? BMW, Merci, Audi?


Kinek melyik? Mindegyiknek vannak előnyei, hátrányai egyaránt.

Nekem a Reason nem jön be. Nem tetszik a felülete, a kezelhetősége sem. A Logic nagyon jó, de sajnos már csak mac-en elérhető, nekem pedig PC-m van... Érdekes, hogy az FL Studiot kihagytad a felsorolásból, az is jó progi, bár szerintem erősebb gép kell neki, mint az Abletonnak, viszont az Ableton meg 50 sáv felett, mintha kicsit mosná össze a zenéket. Az FL egy fokkal jobban szól talán, viszont az Ableton szerintem sokkal könnyebben kezelhető, beépített effektekben verhetetlen, rengeteg van benne, és kiválóan működnek. Én Abletont használok, lassan már hét éve írok vele elektronikus zenéket és több megjelenésem is van fent a Beatporton. Szerintem ez utóbbi kettőt próbáld ki, és majd eldöntöd. (Ha kezdő vagy)

2016. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első válaszoló jogosan mondja, hogy kinek melyik jönne be. Ugyan arra való mindegyik, de más a kezelőfelületük és a rendszere.


Én személy szerint FL Studioval kezdtem, de Abletonos lettem sok szempont miatt. Jobban kezelhető, nem eszik annyi CPU-t, letisztult kezelőfelülete van és a végső masterelésnél sincsenek olyan hangerő és hangzás gondok, mint az FL-nél.


Reasont nem próbáltam még, de amilyen videókat néztem róla, nem tetszik a kezelőfelülete. Bár sok ismerősöm mondja, hogy nekik bejön... kinek mi. Logic meg ugye MAC OSX-es, szóval kiesik :D

2016. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!