Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki mondana egy ilyen...

Valaki mondana egy ilyen programot win7-re?

Figyelt kérdés
Ami beszkenneli a gépet, és minden futó alkalmazást megjelenít, mert valami spammet beszedetta g épem mert letöltöttem egy progit amit nem kellett volna, és amikor kikapcsolom a gépet akkor kiírja, hogy várakozás a háttérban lévő programok bezárására (leállítás kényszerítése) (mégse), és semmi ikont nem ír ki, meg programnevet, csak egy üres hely van a bezárásra váró programok listáján. Valami olyan kéne ami tényleg minden éppen futó programot meg tud jeleníteni, és egy olyan vezérlő ami le tudja állítani ezeket. Hogy ne menejenek fölöslegesen, mert szerintem letöltöttem véletlen valami progit ami aztán letöltött mégegyet, és a háttérben fut és nem is ismerem. Mert mióta letöltöttem azt a progtamot sokkal lassabb a gép, a net, lassan kapcsol ki. Szakadozik a hang, laggol a játék. Amúgy egy VPN proxy szolgáltatás volt, szoftver, hogy ha megnyitom akkor tudok más országból egy ip-t használni és azon keresztül netezni.
2016. márc. 7. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

WIN (beépített) task-manager? (Ctrl+Shift+Esc)

[link]

2016. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A proxytól biztos hogy lassabb a net. De a gépen rajta lévő dolgokat annak nem szabadna lassítani. Tegyél fel egy Comodo Firewall-t, annak a tűzfal mellett van ilyen része is, meg vírusgyanús furcsán viselkedő dolgoktól is véd, de nem árt mellé vírusírtó is. (csak küzdelmes a beállítása az első időszakban)
2016. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A comodo is szétspammeli a gépet. hozzáad 500 bővítményt meg minden.
2016. márc. 7. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!