Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Gates of Andaron nevű...

NoName99999999 kérdése:

A Gates of Andaron nevű játékot, mikor feltelepítettem a gépre, és mikor indítanám, azt írja ki, hogy hack program van a gépen, és emiatt nem enged be. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Windows 10-es operációs rendszer van a gépen, ez lehet a baja?

2016. márc. 8. 10:07
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Vásárolt program, vagy meg lett piszkálva?

A Windows 10 állítólag allergiás az ilyenekre...

2016. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lajos a jatek ingyenes.

kerdezo, annyi normalis mmo van ne ilyen pocsek jatekra pazarold az idodet.

2016. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Nem ismerem a játékot (hálistennek :), de ha ingyenes is, tartalmazhat "nem kívánatos" dolgokat. Mint sok egyéb "ingyenes" program.

Eddig még nem nagyon mélyedtem bele a Win 10-be, de azt már hallottam róla, hogy meglehetősen allergiás a bizonytalan helyről származó programokra. Mint ahogyan a rendesebb vírusvédelmek, tűzfalak is, azok is hamar kiszúrják, ha egy frissen feltelepített program huncutkodni akar...

2016. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Win 10 nem indul ez ha eredeti honlapról töltöd le keress egy régebbi verziót és ott majd le frissíti magát

Sok sikert

2016. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!