Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megjeleníteni a...

Hogyan lehet megjeleníteni a feliratot a filmeken?

Figyelt kérdés
Windows 10-ben Edge video playerrel tolom a videókat, viszont nem tudom hogy lehet megnyitni hozzá a feliratfájlokat, hogy megjelenjen a felirat lejátszáskor. Ötletek?

2016. márc. 9. 09:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ha az Edge nem tudja megnyitni, vagy megjeleníteni a feliratokat, van még a gépemen Media player, Nero showtime és Kmplayer is.
2016. márc. 9. 09:27
 2/17 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha a videó nevét átmásolod a felirat fájlnév helyére. MPC (MEDIA PLAYER CLASSIC HOMECINEMA) Nekem rögtön látszik csak le kell játszani a videót.
2016. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 nemcso ***** válasza:
Használj VLC media player -t. Ingyenes, frissül, tud magyarul, és nagyszerűen használható.
2016. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálom.
2016. márc. 9. 11:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha már úgy istt a KMplayer a gépeden, akkor használd azt, az is kezeli a külső feliratokat.
2016. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, nem jeleníti meg.
2016. márc. 9. 14:20
 7/17 anonim ***** válasza:

megjeleníti csak egy fontos dolgot kell figyelembe venned, a video és a szövegfájl egy mappában legyenek, és a kitejesztés kivételével egyezzen meg a fájlok neve .

Ha ekkor sem jelenik meg akkor a lejátszóban be kell kapcsolni a feliratok mutatását.

Másik lejátszót használok szóval nem tudom pontosan megmondani, hogy hogyan kell.

2016. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
természetesen úgy is meg tudja jeleníteni, ha nem egy mappában vannak a fájlok, és nem egyezik meg a nevük sem, de akkor neked kell kézzel hozzáadnod a videofájlhoz a megfelelő feliratfájlt, szóval a másik megoldás sokkal egyszerűbb. :)
2016. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egy mappában vannak, azonos nevet használok, mégsem jeleníti meg.
2016. márc. 9. 16:30
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor a lejátszóban kell bekapcsolni, hogy mutassa a feliratot
2016. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!