Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP! 8GB ram,2GB...

Windows XP! 8GB ram,2GB videókártya,4 mag. Játszani tudok vele?

Figyelt kérdés

Csak 32 bites XP-m van.

Természetesen nem örültem meg, nem ezt a rendszert akarom elsődlegesnek használni. De a Windows 8.1-el sehogy nem tudok a Darkest of Days-el játszani.

Egy régi 40GB-os HDD-re telepítem épp most.

Driverek biztos vannak rá. Legalább is az R7 260X-re van.

Fogok majd tudni játszani? Egy 32bites rendszer tudom, hogy nem éppen memória megcímző bajnok, de hogy osztja majd el a hardvert?

Lehet valami baja a hardvereknek miatta?



2016. márc. 11. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
néztem a játékot olyan gagyi hogy már fáj... phenom II x2 /x3/x4/X6 ?? melyik
2016. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem mindenki ma pottyant ki az anyjából, meg kezdte ma a játszadozást. Régen nem volt GTA V.

De valószínűleg, jobb játék mint amivel te játszadozol manapság arra a nyakamat teszem! Kérdésedre meg válaszolok úgy soha napján. Menj vissza CS:Go-zni.

2016. márc. 11. 21:53
 13/18 A kérdező kommentje:

Na a videókártyát rendesen 2GB-osnak írja. A ram meg ugyan úgy 3GB maradt, nem történ változás a driver után sem ez ügyben.

Nosztalgikus ez az XP. Azt sem tudom mikor láttam utoljára már. Így 24"-on 1920x1200 meg aztán még jól is néz ki. xD

2016. márc. 11. 22:04
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 Kipróbálom. Most felkeltetted az érdeklődésem. :)
2016. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az XP-t? :D
2016. márc. 11. 22:12
 16/18 anonim ***** válasza:
A játékot...
2016. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Jól van na! :D A #13-ast jelölted meg a válaszodban az zavart meg.

Sajna ugyan az a hiba mint Windows 7-8.1-10-en. A játék indítása után elfeketedik a kép és annyi. A hang megy.

Akkor nem az új Windows-okkal van itt a baj. Gondolom az AMD új driverei nem támogatják már rendesen. Mert a physx-et kipróbáltam a legrégebbitől az újig, de ugyan ez. A játékból is kipróbáltam több verziót már. Sajnálom kár érte. Tényleg nagyon jó játék!

Így hiába volt az XP telepítése is.

Ha kiszeretnéd próbálni a játékot, csak akkor tedd ha régebbi AMD vagy NVidia kártyád van. Mert így akkor a GCN-s AMD-k kiesnek a catalystokkal és a criminsonnal is.


Van még egy játék amit ajánlhatok az meg megy is mindennel. Ez a Call of Chututlu. Szintén FPS. Horror! Na de nem ez a mai jumpscare kategória mint az Outlast vagy a Slenderman, hanem egy igazi klasszikus! Egyenesen Love Craft tollából. Az ő egyik művének részletet dolgozták fel a játék fejlesztői. Ami még tökéletesebbé teszi, hogy nem ez a COD szerű mész és lősz játék hanem sokkal inkább gondolkozós. Persze vannak benne lövöldözések és sok fajta lőfegyver, de nem ez teszi igazán érdekessé. Hanem a kor és helyszín ahol játszódik. A gondolkozás pedig nem merül ki abban nyomni kell egy F-et egy-egy megadott kérdésnél, hanem azt jelenti, hogy tényleg kell gondolkozni. Magán nyomozó vagy és egy Brain nevű fiút keresel egy olyan településen ahol elkorcsosult emberek laknak és olyan ügyekbe keveredsz amiért az egész város közellensége leszel! Túl kell élned majd. Mondok egy példát: Van egy ház ahová bemész egy kislány fogad. Az édesapját keresed, de nincs otthon. Viszont a kislány beenged, hogy várd meg a házban. Közben kiderűl, hogy az anyja otthol van, de ő az emeleten van bezárva és morog ha az ajtó közelébe mész. Az apja szerint nem szabad kiengedni. Te ráhagyod és időtöltés képen felmész megnézni a drága anyát. Kiszabadul az ajtó fejen vág és elájulsz. Arra térsz magadhoz, hogy valaki sír. Leszaladsz az emeletről és az apa karjaiban a gyerekkel zokog. Pár pillantnyi beszélgetni való időtök van ami alatt elmondja mi lett azzal a brain fiúval aki miatt ide jöttél és hogy a boltjában van egy széf és a széfben egy tárgy amit ki kell jutattni a városból. A széfkombinációra csak annyit mond, hogy a naplójában van. Mire ezt elmondja a helyi rendőrség betöri az ajtót majd elviszik az apát és a nyakába varják az ügyet, hogy ő ölte meg. A csaávó naplójában nincs konkrét kód! Csak annyit ír, hogy tegnap volt a lánya születés napja és ezt adta meg kódnak. születésének éve, hónapja és napja ebben a sorrendben óra járásával kezdve. Tehát tegnap. De nincs pontos keltezés a naplóban. Meg kell tudni milyen nap van. (egy helyi újságban) majd kivonni belőle 10-et és így lesz meg a kombináció. A sérülési rendszer is bravúrus. Ha eltalálnak elkell látnod asérülésed. Nem életpontos vagy vissza húzódos rendszer van! Hanem ha egy vadászpuskával térden lőnek ott eltörik a csont is! Oda sínt kell tenned! Ha karcol egy golyó kötszer, ha túlságosan vérzik varrni is kell! Ha láb lövés sántítasz, ha kezen nem tudod rendesen használni. Ha fejen vernek nem látsz rendesen. Medipacok vannak. Abban egyszerre van pár cérna,sín és kötszer is. Tovább nehézbítí a dolgokat, hogy tér iszonyod van és kezdesz begolyózni! Ha magasról nézel le vagy látsz egy felakasztott nőt akiben már férgek túrkálnak romlik a látásod! Suttog a karakter, hogy nem hiszem el ilyen nincs istenem segíts stb. Magyarítás persze kötelező hozzá!!! Magyarítások.hu-n fent van! Lehet kicsit bonyolultnak hangzik, de hidd el nem az! :) baromi jó játék.

2016. márc. 11. 22:53
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 LOL. Ilyen játékról még szájhagyomány útján sem hallottam, de kipróbálom.
2016. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!