Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom eltüntetni róla...

Hogyan tudom eltüntetni róla azt amit áthúzott egy fekete kockával? (Paint-el rakott egy fekete kockát a lány fejére és nem tudjuk eltüntetni róla. ) Többi lent.

Figyelt kérdés

Kaptam egy képet az egyik osztálytársamtól. Paint-el áthúzta (vagyis rakott rá egy fekete téglalapot) az egyik lány arcát, hogy ne legyen felismerhető, ki az, de mentés közben az eredetit felülírta, és csak az áthúzott kép maradt meg neki. Ezt szeretnénk most visszacsinálni. Meg lehet oldani?

JPG képformátumba mentette el. Windows 10-es oprendszer.


2016. márc. 13. 20:07
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Ha be van kapcsolva a Fájlelőzmények szolgáltatás, akkor azzal visszaállítható, egyébként nincs esély.

[link]

2016. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jpg képnél sajnos nem összehozható. Ha xcf-be lett volna elmentve akkor azt mondanám, hogy semmi gond, de így nincs külön réteg, csak ez az egy. Tehát a fekete kocka mögött nincs semmi.
2016. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fenébe :( Akkor reménytelen?
2016. márc. 13. 20:59
 4/4 tabaki ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!