Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki ezt a hibaüzenet...

Miért írja ki ezt a hibaüzenetet a Google Chrome? (ERR_CONNECTION_REFUSED) (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Kb. két napja kezdte el ezt csinálni. A Facebookon kívül semmilyen oldalt nem tudok megnyitni, még a Google-t se, ami azért Chrome-on elég furcsa. Lehet ennek valami köze a feed.snapdo.com, mystartsearch vagy safefinder.com oldalakhoz? Általában ezek szoktak megnyílni, ha rámegyek a Chrome-ra, vagy új lapot nyitok benne. Próbáltam ezeket kiszedni a beállításokban, reset-elni a Chrome-ot, de semmi. Egyszer letröltem és újra felraktam, akkor jó volt, de csak amíg újra be nem kapcsoltam a gépet. Próbáltam a netten keresgélni (IE-n keresztül, mert az működik), hogy mi lehet a probléma, és a legtöbb oldalon a SpyHunter 4 nevű programot ajánlják, amiben viszont fizetni kell, ha megtalált hibákat ki akarom írtani. Valaki találkozott már ezzel a problémával, vagy van valami tényleg működő ötlete?

2016. márc. 14. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
malwarebytes ingyenes, leszeded, telepíted, futtatod és rendbe lesz. Amúgy meg ha elcseszed a rendszered akkor ne panaszkodj, ha fizetni kell a helyrehozataláért.
2016. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsolt geg ***** válasza:
milyen windows fut a gépeden? Am lehet hogy lejárt a cache, mert ez nem net probléma.
2016. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsolt geg ***** válasza:

Másolom az oldal fordítását:

Próbál hozzáférni néhány kedvenc weboldalak, de úgy tűnik, a Google Chrome nem teszi lehetővé a hozzáférést, és mindig megmutatja egy hibaüzenetet: " ERR_CONNECTION_REFUSED ". Van néhány ok, hogy vezet ez kapcsolati hiba, mint a DNS-hibák, proxy szerver problémák vagy lejárt böngésző cache.


Annak érdekében, hogy erősít ez kapcsolat hiba, van néhány egyszerű lépés, amit lehetett alkalmazni, például törölje a böngésző cache, állítsa vissza az IP-címet és öblítse át a DNS-gyorsítótár, ellenőrizze a proxy beállításait, és tiltsa le a tűzfalat. Előfordulhat, hogy egy ilyen okok az oka, hogy nem lehetett hozzáférni a kedvenc weboldalak.

2016. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsolt geg ***** válasza:
am ha gyorsan netezni akarsz használd a firefoxot!
2016. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 axonbite ***** válasza:
Malwarebytes letöltés futtatás majd AdwCleaner letöltés futtatás ha végzett clean/ok újraindulsz és kész.
2016. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!