Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami kideríti...

Van olyan program ami kideríti a gépem összes adatát?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy van nekem egy gépem kb 5 éves és azt se tudom mi van benne és hogy mit lehet bele venni O.o 2 giga ramom van egy GDDR5 ös 1gb 128 bites videó kártyával(Asus engt240) de ezen túl nemtudom a procit a ram foglalatokat, vagyis milyen ramokat fogad be mert a 2 giga ram igen rossz a gép sokszor szinte megdöglik és 2 nap alatt sikerül újra müködőképesre bírni.. ha meg kiveszem a video kártyámat akkor kompletbe agyhalott vagy értelmi fogyatékosnak felel meg a gépem.... s terveztem hogy vennék bele ramot legalább dupla akkorára váltanék le mert úgy jobban menne sztem mivel a ismerősömnek 4 giga rammal s a vidi karimmal együtt brutál gyors gépe lett aznap mikor kipróbáltuk nála.

Ehez kéne program és segítség hogy picikét felújítsam ezt a ócskavasat :S Nomeg kiderítsem mik vannak benne és miket lehet és miket nem lehet bele tenni.



2016. márc. 15. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
a speccy nevű ingyenes program minden fontosabb dolgot leír a gépedről.. kivéve a táp típust amit a gépház oldalának levételével tudsz kideríteni
2016. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a alaplapom s kéne bele 4 giga ram :/ vajon kezelné?

2016. márc. 15. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a lap összesen 4gb ramot támogat így igen támogatja(ddr2-es ram kell bele).. viszont itt kérdés hogy milyen procid van?lehet az se túl erős.. igazából a vga sokat nem számít(játékban igen de ez nem épp egy játékra való gép) persze néhol van hardveres gyorsítás ahol tudja használni a vga-t de annyit nem számít általános használatban.. szóval azt írd le hogy a processzorra mit ír a speccy
2016. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mag 2

Végrehajtási szálak 2

Név Intel Pentium E2180

Kódnév Conroe

Csomag Socket 775 LGA

Technológia 65nm

Specifikáció Intel Pentium Dual CPU E2180 @ 2.00GHz

Termékcsalád 6

Kiterjesztett család 6

Modell F

Kiterjesztett modell F

Lépés D

Változat M0

Utasítások MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, Intel 64, NX

Virtualizáció Nem támogatott

Hyperthreading Nem támogatott

Ventilátor sebesség 2008 RPM

Busz-sebesség 199,8 MHz

Előírt Busz-sebesség 799,0 MHz

Mag frekvencia 2000 MHz

Busz frekvencia 200 MHz



Elvileg 2 magos de már rég nem üzemel úgy mint egy 2 magos.. mint ahogy mondtam ha kiveszem a videó kártyát kb 2 óra alatt jut el a bekapcsolástól a asztalig..

2016. márc. 16. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!