Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Play folyamatosan...

Google Play folyamatosan lassú, leáll, miért?

Figyelt kérdés
Galaxy Note II telefonom van, eddig semmi problémám nem volt vele, de néhány napja ilyen gond jelentkezett nála. Akárhányszor beléptem frissíteni az alkalmazásokat, folyton leállt, belassult, amit nem értek hogy miért. Azóta leszedtem a felesleges képeim, zenéket, mindent hátha amiatt lassú, de nem segített. Utána a felesleges alkalmazásokat is töröltem (majdnem a felét), de az se hatott rá. Valaki tud valami ötletet adni mi baja lehet?

2016. márc. 17. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy gyári visszaállítással próbálkoznék meg, vagy az összes play-hez tartozó alkalmazás adatainak törlésével. Ha ez nem segít akkor odinnal egy gyári firmware felkúszna rá.
2016. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Először megpróbálkoznék a play appok törlésével. Van lehetőség arra, hogy az egészet egyszerre automatikusan törölje a play, vagy egyesével manuálisan szükséges?
2016. márc. 17. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
van rá alklamazás, de a nevét sajnos most nem tudom. De kézzel sem sok idő végig menni.
2016. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert igazság szerint csak akkor jelentkezik ez a probléma ha frissítés érkezik az appokra.. ezért sem értem hogy amikor ilyen nincs, akkor rendesen működik, de akkor megpróbálom a programok törlését, hátha. Ha mégsem akkor újra húzom, köszi még egyszer a segítséget :)
2016. márc. 17. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!